Euroring

Versenypályák, információk, szervezések

Moderator: ddt500

ViniXeR
Posts: 8
Joined: 2010.12.03. 21:08
Motorom: K6 600
Köridő(k): hring=2:11

Re: Euroring

Post by ViniXeR »

II. Gépész Motoros Nap - EURO-RING , 2012.04.14 szombat

Hosszas egyeztetés után Az EURO-RING üzemeltetése jóváhagyta, hogy egy normál motoros nyílt nap keretein belül ismételten megrendezzük a Gépész Motoros Napot. A jó hír az, hogy amennyiben a nyílt napon megjelent többi motorost nem zavarja, a döntő időmérőkön lehetővé teszik számunkra a rajtrácsos indítást. Ez nem hivatalos bejelentés, azaz hivatkozási alap nem lehet. A rajtrácsos indítás lehetősége véglegesen csak a helyszínen, szombaton délután dől el (úgy gondolom meg tudjuk győzni a többi jelenlévőt). Amennyiben nem lehetséges a rajtrács, boxutcás indítás lesz - mint tavaly. Boxutcás indítás esetén az értékelés a köridők alapján történik. Az értékelésben való részvételhez transzponder használat szükséges. A rossz hír az, hogy sajnos az összeszervezett nagyobb létszám ellenére sem adnak semmiféle kedvezményt, azaz a normál árakon vehetjük igénybe a pályát.

Programterv:

Kinek-kinek igénye és pénztárcája szerint egésznapos, vagy csak délutáni motorozás.

14.30-15.00 -ig a nap közben mért köridők alpján megcsináljuk a csoportbontást.

3 kategória lesz: Lassú > 2:25 , Közepes 2:25 >< 2:20, Gyors < 2:20.
(létszámtól függően 1-2 másodperccel módosíthatjuk)

A 10 körös döntő időmérő etapokat a következő időpontokban tartjuk:

15:30 - Gyors csoport
16:30 - Közepes csoport
17:30 - Lassú csoport

18:00 - Eredményhírdetés

Minden kategóriában az első három helyezett értékes ajándékot és érmet kap.


Részvételi feltételek:

- II. Gépész Motoros Nap regisztráció itt : http://gepeszmotorosok.hu/?modul=form&tartalom=1155307
- részvételi díj befizetése és a lemondó nyilatkozat aláírása a helyszínen
- Aki az értékelésben részt akar venni, annak igénybe kell venni az EURO-RING transzponder szolgáltatását (3.000.- Ft/nap). Lényegében ez a nevezési díj.

EURO-RING részvételi díjak:

Normál árak (kedvezmény nélkül):
Egész nap 18.000.- Ft / Délután 13.200.- Ft

Kedvezményes árak EURO-RING KLUB-tagoknak, előzetes regisztráció esetén:
Egész nap 15.000.- Ft / Délután 11.000.- Ft

KLUB-tagság a helyszínen váltható: 2.000.- Ft / év.

Ha nem akarsz KLUB tag lenni, a normál árakból 10% kedvezményt kaphatsz, ha van EURO-RING matrica a motorodon (a helyszínen adnak).

Transzponderes időmérés: 3.000.- Ft / nap (az értékelésben való részvételhez ez szükséges)

Motorozzunk egy jót!
Várunk! Jelentkezz!

Gépész Motorosok / Vincze Csaba
+36-20-238-5881
ViniXeR
Posts: 8
Joined: 2010.12.03. 21:08
Motorom: K6 600
Köridő(k): hring=2:11

Re: Euroring

Post by ViniXeR »

Kedves Motoros Barátunk!

Terveink szerint 2011.06.11-én szombaton megrendezésre kerül az I. GéPéSz Motoros Kupa az EURO-RING-en. Jelentkezz te is www.gepeszmotorosok.hu weboldalunkon a GéPéSz Motoros Kupa menüpont alatt! Részletesebb tájékoztatást szintén weboldalunkon találsz. Június 4-én az EURO-RING standard motoros nyílt napot tart, ahol mi is ott leszünk és tájékoztatjuk a jelenlévőket a június 11-i tervekről, lehetőségekről. Így a mostani szombat egyfajta előfutam, edzésnap lehet az egy héttel későbbi futamra. Kérlek segítsd munkánkat! Regisztrálj nálunk, hogy az EURO-RING üzemeltetése felé időben jelezni tudjuk igényünket! Az egyeztetés még nem zárult le, ezért végleges időtervet és árat sajnos még nem tudok ígérni! Üdvözlettel, GéPéSz Motorosok
User avatar
apapali
Posts: 1616
Joined: 2007.07.27. 21:28
Motorom: gsxr600 k1
Itt motorozok: H ring,Euróring,
Köridő(k): 2.14.2h.ring
Location: debrecen

Re: Euroring

Post by apapali »

User avatar
DukeandRg
Posts: 116
Joined: 2007.07.10. 15:44
Motorom: 06 Suzuki GSXR 1000, RG500
Itt motorozok: Team-Promotion
Köridő(k): hring:2:10 , ering1:20
Location: Pennsylvania USA
Contact:

Re: Euroring

Post by DukeandRg »

Kenyér wrote:
apapali wrote:az euróringen kicsit nehezebben jönnek a másodpercek mint a hungaroringen!ha a H. ringen 2.00 alatt mész,akkor várható hogy 1.20 alá mész az E.ringen,előbb ne nagyon.1.23 tól már igen lassan lépked az ember,ahogy az adatokat elemeztem.én úgy vagyok vele nekem elég lesz az 1.25-23 közti idő bőven,persze ha magától jön minden erőltetés nélkül a jobb idő nem bánom,de nem forszirozom!
és akkor Chrobák Jani 1:14es eringes rekordjárol ne is beszéljünk.
Majdnem eladtam a motorom mikor végiggondoltam,hogy ezen a hoki kicsi pályán 11-12mp-t rámvernek :smt010
1:14 az nem semmi! En is jartam ott azon a palyan igaz csak egyszer es kolcson motorral . Akkor mentem 1:20-1:21 eket de az 1:14 hez sokszor oda kene menjek gyakorolni. Lehet iden nyaron ismet jovok Magyarorszagra es talan akkor majd javitok az idomon...
User avatar
almano
alias Szundi
Posts: 4334
Joined: 2008.12.29. 00:11
Motorom: 2008 GSX-R 750, Aprilia RS250
Itt motorozok: Pálya
Köridő(k): hring=2.26|pring 5.0|mugello 5.7|brno 357
Location: Bácsalmás, lennt délen...
Contact:

Re: Euroring

Post by almano »

Free wrote:almano
Minden tiszteletem a tied , meg elfogadom a válaszod, de abban az időben bármien gumimelegítős gumi vissza hűlt volna szerintem.
Legalább 4-5 kört mentem ugymond ,hogy melegedjen mert szinte az első 2 körben olyan volt mintha jégen csúszkáltam volna tényleg.
A legtöbb bajom akkor volt mikor jobról tettem át balra s olyankor egy kicsit mindíg elúszott a hátulja , s egy két ugymond kigyorsításnál engedett érzésem szerint egy kicsit , megjegyezném ezek ien nagyon kicsi csúszkálások voltak de engem mivel nem vook profi eléggé beparáztat, jó akkor minek csinálom , mert szeretem és kész .
Megjegyezném a kigyorsításaimat nem nevezném kigyorsításnak inkább kanyarból való kigurulásnak.
Viszont amikor ugymond lent volt a motor akkor meg sem moccant, meg még egy pár hiba is belefért.
Volt két srác akik 1.22-1.24-et mentek minden különösebb probléma nélkül.
Ebből gondolom én vagyok a fasz mivel ha lassab vagyok akkor miért csúszik???.
Mind1. Idén befejeztem s nem úszod meg tavaszik beszorítok , nállad mindenféleképp egy futómű ellenőrzést s beállítást(remélem) jövőre szükségem lessz rá.
Ha gyorsabban mennek, akkor jobban melegszik a gumi tehat jobban tapad ;)
Image
Profi motorkerékpár szerviz és alkatrészek a legolcsóbban
Pályamotor felkészites, tuningolás, futóműbeállitás
User avatar
Free
Posts: 157
Joined: 2008.10.10. 20:44
Motorom: K5 1000
Itt motorozok: A fejemben
Köridő(k): E.ring=1,21.5/ P.ring=2.19/H.ring sacc 2.17
Location: Gyula

Re: Euroring

Post by Free »

almano
Minden tiszteletem a tied , meg elfogadom a válaszod, de abban az időben bármien gumimelegítős gumi vissza hűlt volna szerintem.
Legalább 4-5 kört mentem ugymond ,hogy melegedjen mert szinte az első 2 körben olyan volt mintha jégen csúszkáltam volna tényleg.
A legtöbb bajom akkor volt mikor jobról tettem át balra s olyankor egy kicsit mindíg elúszott a hátulja , s egy két ugymond kigyorsításnál engedett érzésem szerint egy kicsit , megjegyezném ezek ien nagyon kicsi csúszkálások voltak de engem mivel nem vook profi eléggé beparáztat, jó akkor minek csinálom , mert szeretem és kész .
Megjegyezném a kigyorsításaimat nem nevezném kigyorsításnak inkább kanyarból való kigurulásnak.
Viszont amikor ugymond lent volt a motor akkor meg sem moccant, meg még egy pár hiba is belefért.
Volt két srác akik 1.22-1.24-et mentek minden különösebb probléma nélkül.
Ebből gondolom én vagyok a fasz mivel ha lassab vagyok akkor miért csúszik???.
Mind1. Idén befejeztem s nem úszod meg tavaszik beszorítok , nállad mindenféleképp egy futómű ellenőrzést s beállítást(remélem) jövőre szükségem lessz rá.
Majd 1x felnövök :)
User avatar
almano
alias Szundi
Posts: 4334
Joined: 2008.12.29. 00:11
Motorom: 2008 GSX-R 750, Aprilia RS250
Itt motorozok: Pálya
Köridő(k): hring=2.26|pring 5.0|mugello 5.7|brno 357
Location: Bácsalmás, lennt délen...
Contact:

Re: Euroring

Post by almano »

Free wrote:Napos időt mindenkinek!

Nos tegnap akkor csak kerültünk egy párat örkényben , a rossz idő ellenére.
Kenyér papa hiányoltalak, igaz nagyon szar volt az idő , de azért lefőttünk mint a kávé a komámmal.
Viszont az első 30 percben 2-en köröztünk a pályán. :smt003
Röviden, én nem tudom mi van de ,a multkori gumi mizériám miatt most tettem fel hátra egy metzeler k1 slick gumát , de a célegyenes utáni jobbosban minden eggyes alkalommal megcsúsztam , sőt majdnem lett egy katapult is , nem tudom hol lehet a probléma de , hogy állandóan csúszik alattam a motor ez már kezd kiábrándítani, pedig érzésem szerint nem voltam gyors kb 1.25-1.28 as körök lehettek így saccra.
Volt még rajtunk kívül 2 srác elég jól mentek de ők annyira nem panaszkodtak , ugyhogy kezdem azt hinni valamit nagyon szarul csinálok. de ez van .
Jót gurultunk Így évadzárónak jó lessz . :smt023
jövőre fojt köv .
:smt006
Ha slick-ed volt es nem volt rajta gumimelegito, akkor ne is csodalkozz, hogy csuszkal ebben az idoben. Egy slick 80-90 fokon dolgozik ugy ahogy azt terveztek neki. Kisseb hofokon -ami lehetett ma gumimelegito nelkul kb 30 fokos szerintem-, rosszab mint egy DOT trackday gumi, mint egy CorsaIII peldaul.
Image
Profi motorkerékpár szerviz és alkatrészek a legolcsóbban
Pályamotor felkészites, tuningolás, futóműbeállitás
User avatar
Free
Posts: 157
Joined: 2008.10.10. 20:44
Motorom: K5 1000
Itt motorozok: A fejemben
Köridő(k): E.ring=1,21.5/ P.ring=2.19/H.ring sacc 2.17
Location: Gyula

Re: Euroring

Post by Free »

Napos időt mindenkinek!

Nos tegnap akkor csak kerültünk egy párat örkényben , a rossz idő ellenére.
Kenyér papa hiányoltalak, igaz nagyon szar volt az idő , de azért lefőttünk mint a kávé a komámmal.
Viszont az első 30 percben 2-en köröztünk a pályán. :smt003
Röviden, én nem tudom mi van de ,a multkori gumi mizériám miatt most tettem fel hátra egy metzeler k1 slick gumát , de a célegyenes utáni jobbosban minden eggyes alkalommal megcsúsztam , sőt majdnem lett egy katapult is , nem tudom hol lehet a probléma de , hogy állandóan csúszik alattam a motor ez már kezd kiábrándítani, pedig érzésem szerint nem voltam gyors kb 1.25-1.28 as körök lehettek így saccra.
Volt még rajtunk kívül 2 srác elég jól mentek de ők annyira nem panaszkodtak , ugyhogy kezdem azt hinni valamit nagyon szarul csinálok. de ez van .
Jót gurultunk Így évadzárónak jó lessz . :smt023
jövőre fojt köv .
:smt006
Majd 1x felnövök :)
User avatar
almano
alias Szundi
Posts: 4334
Joined: 2008.12.29. 00:11
Motorom: 2008 GSX-R 750, Aprilia RS250
Itt motorozok: Pálya
Köridő(k): hring=2.26|pring 5.0|mugello 5.7|brno 357
Location: Bácsalmás, lennt délen...
Contact:

Re: Euroring

Post by almano »

Kenyér wrote: Esőgumit,és forró teát vigyél :lol:
vagy palinkat :)
Image
Profi motorkerékpár szerviz és alkatrészek a legolcsóbban
Pályamotor felkészites, tuningolás, futóműbeállitás
User avatar
Kenyér
Posts: 2848
Joined: 2007.02.22. 20:16
Motorom: eReSzVú Mille 03
Itt motorozok: Mindehol
Köridő(k): ering1:18,9
Location: Albertirsa
Contact:

Re: Euroring

Post by Kenyér »

Free wrote:Na akkor szombat , du tudunk menni .

Várom szivesen a többi forumtársat jótanácsaival egyebekkel, hátha tanulok valamit . :: gsxr ::
Esőgumit,és forró teát vigyél :lol:
http://www.rsvforum.com
"az hogy hülye vagy,és nem értenek meg,nem jelenti azt,hogy művész vagy!"
User avatar
Free
Posts: 157
Joined: 2008.10.10. 20:44
Motorom: K5 1000
Itt motorozok: A fejemben
Köridő(k): E.ring=1,21.5/ P.ring=2.19/H.ring sacc 2.17
Location: Gyula

Re: Euroring

Post by Free »

Na akkor szombat , du tudunk menni .

Várom szivesen a többi forumtársat jótanácsaival egyebekkel, hátha tanulok valamit . :: gsxr ::
Majd 1x felnövök :)
User avatar
Kenyér
Posts: 2848
Joined: 2007.02.22. 20:16
Motorom: eReSzVú Mille 03
Itt motorozok: Mindehol
Köridő(k): ering1:18,9
Location: Albertirsa
Contact:

Re: Euroring

Post by Kenyér »

Free wrote:Kenyér
Na , a szar idő miatt , nem tudom még , hogy alakul de lehet péntek lessz a szombatból , a vasárnap meg ugye kilőve mert autós nap. jaaj.
A lényeg esetleg írnál nekem valami elérhetőséget , hogy esetleg tudjunk értekezni , vagy felejtős?
de szerintem szerda este , már jobban tudunk támaszkodni az időjósokra.

Esetleg másnak nincs kedve (lehetősége) kijönni , apapali? többiek?
jaja
0630/812-nyócvankettő-67
http://www.rsvforum.com
"az hogy hülye vagy,és nem értenek meg,nem jelenti azt,hogy művész vagy!"
User avatar
apapali
Posts: 1616
Joined: 2007.07.27. 21:28
Motorom: gsxr600 k1
Itt motorozok: H ring,Euróring,
Köridő(k): 2.14.2h.ring
Location: debrecen

Re: Euroring

Post by apapali »

Free wrote:Kenyér
Na , a szar idő miatt , nem tudom még , hogy alakul de lehet péntek lessz a szombatból , a vasárnap meg ugye kilőve mert autós nap. jaaj.
A lényeg esetleg írnál nekem valami elérhetőséget , hogy esetleg tudjunk értekezni , vagy felejtős?
de szerintem szerda este , már jobban tudunk támaszkodni az időjósokra.

Esetleg másnak nincs kedve (lehetősége) kijönni , apapali? többiek?
szombat meló gyöngyösön.ha minden összejön,csütörtök H.ring :smt023
User avatar
Free
Posts: 157
Joined: 2008.10.10. 20:44
Motorom: K5 1000
Itt motorozok: A fejemben
Köridő(k): E.ring=1,21.5/ P.ring=2.19/H.ring sacc 2.17
Location: Gyula

Re: Euroring

Post by Free »

Kenyér
Na , a szar idő miatt , nem tudom még , hogy alakul de lehet péntek lessz a szombatból , a vasárnap meg ugye kilőve mert autós nap. jaaj.
A lényeg esetleg írnál nekem valami elérhetőséget , hogy esetleg tudjunk értekezni , vagy felejtős?
de szerintem szerda este , már jobban tudunk támaszkodni az időjósokra.

Esetleg másnak nincs kedve (lehetősége) kijönni , apapali? többiek?
Majd 1x felnövök :)
User avatar
Kenyér
Posts: 2848
Joined: 2007.02.22. 20:16
Motorom: eReSzVú Mille 03
Itt motorozok: Mindehol
Köridő(k): ering1:18,9
Location: Albertirsa
Contact:

Re: Euroring

Post by Kenyér »

Olvastam,memrizáltam :smt023
http://www.rsvforum.com
"az hogy hülye vagy,és nem értenek meg,nem jelenti azt,hogy művész vagy!"
Post Reply

Return to “Pályanapok”