Hungaroring

Versenypályák, információk, szervezések

Moderator: ddt500

User avatar
Szisz
Posts: 303
Joined: 2007.02.21. 14:46
Motorom: GSX-R 250 még, lesz R6
Itt motorozok: főleg pálya
Location: Budapest

Post by Szisz »

Ok! Én végül meg lettem győzve, és ha se motor probléma se egyéb nem jön közbe, akkor felmerészkedek arra a félelmetes pályára :wink:
User avatar
liverpool
Posts: 81
Joined: 2007.02.21. 23:03
Location: Mátra---600K5

Post by liverpool »

En is szivesen lemennek veletek az eringre, de nemtom meg hogy allok majd anyagilag akkora. Kb. ket munkahely kozott vagyok... :???:
De ha a nyaron vmikor lesz meg ilyen alkalom, szivesen lemennek. :wink:
A sör nem alkohol, az asszony nem ember, a medve nem játék!
User avatar
Kenyér
Posts: 2848
Joined: 2007.02.22. 20:16
Motorom: eReSzVú Mille 03
Itt motorozok: Mindehol
Köridő(k): ering1:18,9
Location: Albertirsa
Contact:

Post by Kenyér »

balagee wrote:A palya biztonsagossaga nem azt jelenti hogy nem lehet pofara esni, max annyi hogy nem a korlatnak csapodsz, vagy a szembe jovo busznak. Es ugye azert itt a megjelenok java nem ovatoskodni megy majd fel. H/pringen az atlagos elhullas ugy 3-5% korul van egy-egy palyanapon.
És tegyük hozzá ez nem nagy szám. Próbáljuk meg csak az utcai satisztikával összevetni :!: :?:
Trans! Hát kitart vissza? :wink: Itt a helyed, esetleg ha egy nappal korábban jönnél szerzek szállást!
Ha komolyan érint dobj egy mailt, felveszlek a halállistára :twisted:
http://www.rsvforum.com
"az hogy hülye vagy,és nem értenek meg,nem jelenti azt,hogy művész vagy!"
User avatar
balagee
A Mentor
Posts: 3359
Joined: 2007.02.21. 11:05
Köridő(k): hring: 1:59:36
Contact:

Post by balagee »

A palya biztonsagossaga nem azt jelenti hogy nem lehet pofara esni, max annyi hogy nem a korlatnak csapodsz, vagy a szembe jovo busznak. Es ugye azert itt a megjelenok java nem ovatoskodni megy majd fel. H/pringen az atlagos elhullas ugy 3-5% korul van egy-egy palyanapon.
Babetta forever!

On a long enough timeline the survival rate for everyone drops to zero.
User avatar
Jako
Posts: 430
Joined: 2007.02.22. 15:35
Motorom: K3 1000
Itt motorozok: Közút/Pálya
Location: K3 1000

Post by Jako »

Szisz ne aggódj a pálya miatt!
Lehet el tudok csalni két 250-est :wink: igaz az egyik Bandit a másik CBF és ők se túl rutinosak :wink:
A motorozás élménye a legjobb dolog, ami egy férfivel történhet, nő nélkül...
trans
Posts: 249
Joined: 2007.02.22. 16:14

Post by trans »

Kenyér, én is szívesen mennék jó idő esetén :!: , bár nekem nem aszomszédban van Örkény :roll: :wink: Ha jól néztem vasárnapra esik ugye :?:
User avatar
Kenyér
Posts: 2848
Joined: 2007.02.22. 20:16
Motorom: eReSzVú Mille 03
Itt motorozok: Mindehol
Köridő(k): ering1:18,9
Location: Albertirsa
Contact:

Post by Kenyér »

Bécus wrote:Kenyér!

2, a bukóterek nekem kicsikék, de remélhetőleg senki nem teszteli le..
Tény... Meg az is hogy a gmuifal sem épületes erődítmény...
Viszont nincs 200feletti sebesség sehol :cool:
És én is nagyon reméllem hogy nemmost fogja senki letesztelni :!:
http://www.rsvforum.com
"az hogy hülye vagy,és nem értenek meg,nem jelenti azt,hogy művész vagy!"
User avatar
Bécus
Posts: 235
Joined: 2007.02.21. 14:03
Location: Budapest - Kaposvár, 750 K6
Contact:

Post by Bécus »

Kicsit én is ide kontárkodok!

Szisz!
Az én barátnőm is most tanulgat motorozni egy "off honda cb-1 on" nyergében. Nagyjából 300-400 km-t ment eddig vele, de én már most bíztatom, hogy jöjjön fel Kaposvárról ő is április 15-re. Egyelőre nem tudtam meggyőzni, de csak mert messze van. Ő is tart a pályázástól, de ahogy a többiek is írták, ez a legeslegesleg biztonságosabb lehetősége annak, hogy megtanulj motorozni. Nagyon szívesen segítünk apró trükkök elsajátításában is! amit esetlegesen nagy hasznát vehetsz a közúti közlekedésben. Meglátod, ha kint leszel a pályán és nem motorral jössz, akkor bánni fogod, de nagyon. Bízz meg az itteni csapatban, és hagyd magad rábeszélni :)

Kenyér!
Alapvetően a eringgel nincs semmi baj, de 2 dolog van ami nekem nem tetszik:
1, túl sima az aszfaltja, nem elég érdes, ezért csúszósabb a többi ringnél
2, a bukóterek nekem kicsikék, de remélhetőleg senki nem teszteli le..
Az a baj a szöszi vezetõkkel, hogy ha jobbra indexelnek, akkor sem lehet
biztosra venni, hogy balra kanyarodnak!
User avatar
Szisz
Posts: 303
Joined: 2007.02.21. 14:46
Motorom: GSX-R 250 még, lesz R6
Itt motorozok: főleg pálya
Location: Budapest

Post by Szisz »

Anthony Soprano wrote:Miért mi a baja a motorodnak hogy több mint 1,5 hónap kell a javítsához? :shock: A fényezési munka is...még ha várni is kell 1,5 hónap innentől számolva kurva sok idő. :idea: :wink:
Szerintem kész lesz a motorod bőven a pályanap előtt! :wink:
Nagy baja nincsen, csak ezt- azt kicserélni, megrendelni, tisztítani, és a párom csinálja a munkahelyén, meló után, ahogy ráér, meg ahogy kedv van...aztán az alkatrészekre, gumira is várni kellett....így nagyon lassú..
Azt hittem a hétvégére össze tudjuk rakni, de azt mondta, hogy még hetekig tart, mert azt akarja, hogy tényleg jó legyen, és ha egyszer összerakja már nem fogja szét szedni....nincs ezzel gond, örülök, hogy segít, én megszoktam, hogy mindenben ilyen türelmetlen vagyok...mindent túl gyorsan akarok...motorozni megtanulni is :wink:
User avatar
Anthony Soprano
Posts: 973
Joined: 2007.02.21. 10:17
Motorom: 2008 Yamaha Majesty YP400
Itt motorozok: 4. és 5. dimenzió
Location: tér-idő kontinuum

Post by Anthony Soprano »

Miért mi a baja a motorodnak hogy több mint 1,5 hónap kell a javítsához? :shock: A fényezési munka is...még ha várni is kell 1,5 hónap innentől számolva kurva sok idő. :idea: :wink:
Szerintem kész lesz a motorod bőven a pályanap előtt! :wink:
Ha vége a válságnak visszahuppanok egy Hayabusára... Addig a marad a válságkezelés egy Yamaha YP400 Majesty nyergében. :)
User avatar
Szisz
Posts: 303
Joined: 2007.02.21. 14:46
Motorom: GSX-R 250 még, lesz R6
Itt motorozok: főleg pálya
Location: Budapest

Post by Szisz »

Kenyér wrote:Szisz!
Elárulom, az örkényi pálya olyan kacifántos, hogy max a célegyenesben nemfox tudni a nagyok után menni 250-el. Nekünk tornaóra, neked tánc lessz a pályanap:)
Írtam mailban is, és a azthiszem a többiek is megerősitettek benne, hogy a pályanapokat, én kötelezővé tenném, a motorosjogsi megszerzéséhez.
Se aknafedő,se biciklis,se autó,se por a kamionról! Semmi zavaró tényező! Ha tényleg magadra figyelsz,a többeikből ugysem sokat fox érzékelni. Általában tapintatosan elsuhannak majd oldalról, és szünetben biztosan adnak jó tanácsokat is. Én az eslő pályanap után legszivesebben összecsomagoltam volna a vasat, eladom, és vettem volna egy öregebbet amin nicns hitel, hogy a mradék susnyát is pályázásra tudjam költeni!
Pedig ennek még csak 2 éve, a hátam mögött meg már 12 év motorozás áll :cool:
Későn jötem rá mit is akarok valójában:)
Párodnak nembaj hogy banditája van:) MAx vesz rá egy gixxeres matricát :twisted:
Jelentem eddig 22 főnél tartunk, a pályabérlet lefixálva 10 pénz/koppban, és az április 15.-ei időpont is jó az euroring üzemeltetőjének!
Úgyhogy kalandra fel! :wink:
Lehet, hogy én jobban tartok a kanyaroktól, mint az egyenestől :) Egyenesen mindenki tud menni annyival, amennyivel akar, vagy amennyit tud a motorja...a kanyar, na nekem az a nagyobb kihívás...
....meg nem is akarnék senkit utolérni, én igazából azért szeretném csak kipróbálni, hogy megtudjam mit lehet csinálni a kis gixxerrel, úgy hogy nem zavar forgalom. Sajnos pályán kívül nincs lehetőség arra, hogy az ember kísérletezzen. ill. magam miatt, hogy tanuljak...
tényleg köszönöm, ha támogattok benne, mert nekem át sem szaladt az agyamon, hogy csatalakozzak egy ilyen naphoz is akár, csekély motoros élménnyel a hátam mögött.
Ahogy írtam mailbe, ha kérhetem, az én kérdésemen tartsuk nyitva, mivel a motorom szét van szedve, fele szerelés alatt, másik fele fényezőnél. Már azt sem tudom mikor vezettem a motorom, szóval ha időben elkészül, és kicsit belezökkenhetek, akkor esetleg megpróbálnám, de ha sokáig húzódik, és nem lesz alkalmam menni vele, akkor inkább legközelebbre halasztanám, a kellemetlenségek és bukták elkerülése érdekében. de a szándék meg van, ha minden ok, akkor szeretnék részt venni. kár, hogy nem nyár közepén van az időpont :)
Szóval lehetne levegőbe lógatni az én részvételemet?
A párom mindenképpen szívesen csatlakozik, és nagyon örült, hogy hívtátok :grin:
User avatar
Anthony Soprano
Posts: 973
Joined: 2007.02.21. 10:17
Motorom: 2008 Yamaha Majesty YP400
Itt motorozok: 4. és 5. dimenzió
Location: tér-idő kontinuum

Post by Anthony Soprano »

Atika wrote:
Kenyér wrote:...se por a kamionról!...
Euroringen tényleg nem a kamionról van a por a pályán, de azért szögezzük le, van bőven rajta.
Atika kapd össze magad! :wink: Mostanában nagyon negatív vagy! :idea:
Ha vége a válságnak visszahuppanok egy Hayabusára... Addig a marad a válságkezelés egy Yamaha YP400 Majesty nyergében. :)
User avatar
Kenyér
Posts: 2848
Joined: 2007.02.22. 20:16
Motorom: eReSzVú Mille 03
Itt motorozok: Mindehol
Köridő(k): ering1:18,9
Location: Albertirsa
Contact:

Post by Kenyér »

Ja! És előre is meg, utólag is bocsi mindenkitől, ha esetleg elfogult lennék, de euring volt az első pályám, és eléggé a szívemheznőtt :oops:
http://www.rsvforum.com
"az hogy hülye vagy,és nem értenek meg,nem jelenti azt,hogy művész vagy!"
User avatar
Kenyér
Posts: 2848
Joined: 2007.02.22. 20:16
Motorom: eReSzVú Mille 03
Itt motorozok: Mindehol
Köridő(k): ering1:18,9
Location: Albertirsa
Contact:

Post by Kenyér »

van. de én még soha nem csúsztam meg a por miatt. por mindenhol van.
http://www.rsvforum.com
"az hogy hülye vagy,és nem értenek meg,nem jelenti azt,hogy művész vagy!"
User avatar
Atika
Posts: 898
Joined: 2007.02.21. 20:10
Motorom: GSXR1000 K4
Location: Újpest

Post by Atika »

Kenyér wrote:...se por a kamionról!...
Euroringen tényleg nem a kamionról van a por a pályán, de azért szögezzük le, van bőven rajta.
Post Reply

Return to “Pályanapok”