Kereskedőkről, szervízekről gyűjtött tapasztalatok

Típusok, jellemzők, alkatrészek, technika

Moderators: ddt500, viking

Post Reply
User avatar
viking
Site Admin
Posts: 42212
Joined: 2007.02.21. 09:31
Motorom: K4 volt, most K2
Itt motorozok: Ahol lehetőségem van
Location: Többnyire Budapest
Contact:

Post by viking »

Menjetek együtt, Veteránmotorosok! :lol:
"Motivation is everything. Everyone can improve themselves..."
"You never know how far you might have gotten, unless you try!" Michael John Mentzer
"Pain is temporary...Glory is forever!"
User avatar
Anthony Soprano
Posts: 973
Joined: 2007.02.21. 10:17
Motorom: 2008 Yamaha Majesty YP400
Itt motorozok: 4. és 5. dimenzió
Location: tér-idő kontinuum

Post by Anthony Soprano »

Kenyér wrote:
Gonda Zsolt wrote:na itt kezdődtek a gondok, mivel az egyek eladó olyan stílusban beszélt velem a szalonban, hogy inkább kifordultam, és megvettem máshol. Arról nem is beszélve, hogy így egy hét alatt meg is volt, nem kellett rá várnom három hónapot.
Igen! Ebben igazad van Zsolt.
Most vettem nálluk a "primajó"csimmát, és kritikán aluli volt a kisolgálás.
De tudod nem is vártam mást a többiektől, mert a tulaj is egy igazi tuskó :roll:

Tacsi!

Szerinted elugorjak a Hollóshoz vásárolni? :lol: :lol: Majd vásárlás közben rád fogok csörögni...hogy add ki a parancsot! :twisted:
Ha vége a válságnak visszahuppanok egy Hayabusára... Addig a marad a válságkezelés egy Yamaha YP400 Majesty nyergében. :)
User avatar
Gonda Zsolt
Posts: 893
Joined: 2007.02.22. 15:17
Motorom: 750/K6
Itt motorozok: Hol itt, hol ott.
Location: Budapest

Post by Gonda Zsolt »

A Telegdy Zolitól vettem, mind a két motort anno, de Ő sem bírta elviselni a dolgokat, inkább elment az Aprillia-hoz. Erről ennyit, a szervízük jó, de horrorisztikus árakon dolgoznak, egy 1000-es szervíz pl. 30.000.- jó magyar forintomba került. :twisted: :twisted: :twisted:
User avatar
Kenyér
Posts: 2848
Joined: 2007.02.22. 20:16
Motorom: eReSzVú Mille 03
Itt motorozok: Mindehol
Köridő(k): ering1:18,9
Location: Albertirsa
Contact:

Post by Kenyér »

Gonda Zsolt wrote:Én két motort vettem a Hollóstól, mind a kettőt lábon hozták át a szervízből a szalonba, de nekem nem is ezzel volt a gondom.
Mikor a gixxert vettem, gondoltam ott veszem meg azt is, a régit pedig beszámoltatom, na itt kezdődtek a gondok, mivel az egyek eladó olyan stílusban beszélt velem a szalonban, hogy inkább kifordultam, és megvettem máshol. Arról nem is beszélve, hogy így egy hét alatt meg is volt, nem kellett rá várnom három hónapot.
Igen! Ebben igazad van Zsolt.
Most vettem nálluk a "primajó"csimmát, és kritikán aluli volt a kisolgálás.
A holllósnál eggyetlen ember van,akivel korrektül lehet ügyeket intézni, és ez a "Bandi"! Körmendy Bandi.
De tudod nem is vártam mást a többiektől, mert a tulaj is egy igazi tuskó :roll:
http://www.rsvforum.com
"az hogy hülye vagy,és nem értenek meg,nem jelenti azt,hogy művész vagy!"
User avatar
Gonda Zsolt
Posts: 893
Joined: 2007.02.22. 15:17
Motorom: 750/K6
Itt motorozok: Hol itt, hol ott.
Location: Budapest

Post by Gonda Zsolt »

Én két motort vettem a Hollóstól, mind a kettőt lábon hozták át a szervízből a szalonba, de nekem nem is ezzel volt a gondom.
Mikor a gixxert vettem, gondoltam ott veszem meg azt is, a régit pedig beszámoltatom, na itt kezdődtek a gondok, mivel az egyek eladó olyan stílusban beszélt velem a szalonban, hogy inkább kifordultam, és megvettem máshol. Arról nem is beszélve, hogy így egy hét alatt meg is volt, nem kellett rá várnom három hónapot.
Massino
Posts: 418
Joined: 2007.02.22. 08:47

Post by Massino »

Hát én biztos nem hagytam volna h valaki lábon vigye át a zsír új motoromat. Nem is hallottam még ilyet... Van utánfutó, spanifer, vonóhorgos gépjármű, azt kell használni. Az ideg baszott volna agyon az tuti. :)
User avatar
viking
Site Admin
Posts: 42212
Joined: 2007.02.21. 09:31
Motorom: K4 volt, most K2
Itt motorozok: Ahol lehetőségem van
Location: Többnyire Budapest
Contact:

Post by viking »

Az ilyen az Tajgetosz-pozitív...
"Motivation is everything. Everyone can improve themselves..."
"You never know how far you might have gotten, unless you try!" Michael John Mentzer
"Pain is temporary...Glory is forever!"
User avatar
Kenyér
Posts: 2848
Joined: 2007.02.22. 20:16
Motorom: eReSzVú Mille 03
Itt motorozok: Mindehol
Köridő(k): ering1:18,9
Location: Albertirsa
Contact:

Post by Kenyér »

Gutti wrote:
nylontacsko wrote:
Kenyér wrote:Én a hollósnál számoltattam be az sv-t. Rendkívül korrektek voltak. Elmondtam mit szeretnék, ők meg azt hogy megoldjuk. 2 hét múlva hívtak, hogy ugyan tójam má be az sv-t mert eladták, és akkor kihozhatnám a drágámat!
Eggyetlen dolog nemteccet. Hogy egy tejfellesszájú kis valaki gurult át vele a szervízből a szalonig :sad: Nem az enyém volt az első gurulás :sad:
Pedig erre egy profi kereskedésnek, kínosan kellene figyelnie.
Ez azért van, hogy PL a fékekről legyalázzák a konzerváló zsirt, nehogymá a vevő essen pofára ha valami nem OK :grin:
És ez nem vicc!
Itt van tőlem nemmessze a yamaha kereskedés! csodaszép ívű kanyar visz ki a 4-es főútra a szelontól! A hülyegyerek megkapta az r6-ot és nekiindult. a kanyar végén fék,gumi elengedett, és a tag már vihette is a szervízbe a gépet...
Bár ez ritka bagatel, de előfordulhat :cool:
http://www.rsvforum.com
"az hogy hülye vagy,és nem értenek meg,nem jelenti azt,hogy művész vagy!"
User avatar
nylontacsko
Megélhetési síugró
Posts: 19654
Joined: 2007.02.20. 23:45
Motorom: Nincs. Nem is igen lesz többé.
Köridő(k): hring:2:09 | pring:2:16 l rijeka:1:49
Location: Győr

Post by nylontacsko »

Persze... :lol:
poɹoʇıuoɯ ɐ bǝɯ psʇıpɹoɟ
User avatar
Gutti
A pálya ördöge
Posts: 1389
Joined: 2007.02.21. 09:46
Motorom: Sajnos nin-csen
Itt motorozok: Álmomban
Köridő(k): Roth-ring 21:02,365
Location: Bp XVII Qubo 1.25 Multijet
Contact:

Post by Gutti »

nylontacsko wrote:
Kenyér wrote:Én a hollósnál számoltattam be az sv-t. Rendkívül korrektek voltak. Elmondtam mit szeretnék, ők meg azt hogy megoldjuk. 2 hét múlva hívtak, hogy ugyan tójam má be az sv-t mert eladták, és akkor kihozhatnám a drágámat!
Eggyetlen dolog nemteccet. Hogy egy tejfellesszájú kis valaki gurult át vele a szervízből a szalonig :sad: Nem az enyém volt az első gurulás :sad:
Pedig erre egy profi kereskedésnek, kínosan kellene figyelnie.
Ez azért van, hogy PL a fékekről legyalázzák a konzerváló zsirt, nehogymá a vevő essen pofára ha valami nem OK :grin:
User avatar
nylontacsko
Megélhetési síugró
Posts: 19654
Joined: 2007.02.20. 23:45
Motorom: Nincs. Nem is igen lesz többé.
Köridő(k): hring:2:09 | pring:2:16 l rijeka:1:49
Location: Győr

Post by nylontacsko »

Kenyér wrote:Én a hollósnál számoltattam be az sv-t. Rendkívül korrektek voltak. Elmondtam mit szeretnék, ők meg azt hogy megoldjuk. 2 hét múlva hívtak, hogy ugyan tójam má be az sv-t mert eladták, és akkor kihozhatnám a drágámat!
Eggyetlen dolog nemteccet. Hogy egy tejfellesszájú kis valaki gurult át vele a szervízből a szalonig :sad: Nem az enyém volt az első gurulás :sad:
Pedig erre egy profi kereskedésnek, kínosan kellene figyelnie.
poɹoʇıuoɯ ɐ bǝɯ psʇıpɹoɟ
User avatar
Kenyér
Posts: 2848
Joined: 2007.02.22. 20:16
Motorom: eReSzVú Mille 03
Itt motorozok: Mindehol
Köridő(k): ering1:18,9
Location: Albertirsa
Contact:

Post by Kenyér »

Én a hollósnál számoltattam be az sv-t. Rendkívül korrektek voltak. Elmondtam mit szeretnék, ők meg azt hogy megoldjuk. 2 hét múlva hívtak, hogy ugyan tójam má be az sv-t mert eladták, és akkor kihozhatnám a drágámat!
Eggyetlen dolog nemteccet. Hogy egy tejfellesszájú kis valaki gurult át vele a szervízből a szalonig :sad: Nem az enyém volt az első gurulás :sad:
http://www.rsvforum.com
"az hogy hülye vagy,és nem értenek meg,nem jelenti azt,hogy művész vagy!"
User avatar
viking
Site Admin
Posts: 42212
Joined: 2007.02.21. 09:31
Motorom: K4 volt, most K2
Itt motorozok: Ahol lehetőségem van
Location: Többnyire Budapest
Contact:

Post by viking »

pezoo wrote:Nekem szervíz gondom volt a fullgasnál,biztos nem oda megyek legközelebb...
:shock:
Mesélj!
"Motivation is everything. Everyone can improve themselves..."
"You never know how far you might have gotten, unless you try!" Michael John Mentzer
"Pain is temporary...Glory is forever!"
User avatar
pezoo
Posts: 734
Joined: 2007.02.21. 21:26
Location: Budapest K2 1000

Post by pezoo »

Nekem szervíz gondom volt a fullgasnál,biztos nem oda megyek legközelebb...
User avatar
csecsi
Posts: 234
Joined: 2007.02.24. 16:45
Motorom: 750 k7
Location: Tolna megye

Post by csecsi »

Szabi wrote:
Massino wrote:De ne Szekszárdon próbáld... Faszikám ott évente elad 10 motort, persze h mindegyiken meg akar gazdagodni amennyire csak tud.
Nem volt tudatos a szekszárdi full-gas, csak pont arra jártam és gondoltam, hogy rákétrdezek...El is ment a kedvem... :cry:
Üdv!

Én az Sv-m a szexárdi full-gasnál vettem és tökéletesen meg voltam velük elégedve addig míg idén januárban cserére került volna a sor. Én kis naív, gondoltam, ott szeretném venni a gsxr-t is. Az Sv-re 1,1M et mondtak (k5) és egyéb olyan dolgokat, ami nekem nem volt szimpatikus.
Így aztán sikerült megoldanom nélkülük is :grin:
a motorozás a legjobb dolog, ami férfival történhet - nő nélkül
Post Reply

Return to “Minden ami egy GsxR-el kapcsolatos lehet”