Kereskedőkről, szervízekről gyűjtött tapasztalatok

Típusok, jellemzők, alkatrészek, technika

Moderators: ddt500, viking

Post Reply
User avatar
liverpool
Posts: 81
Joined: 2007.02.21. 23:03
Location: Mátra---600K5

Post by liverpool »

En is Egerben Gabornal szervizeltetem a gepet (bar meg olyan sok nem volt), es en is maximalisan elegedett vagyok. Nagyon korrektek es kozvetlenek. :cool:
A sör nem alkohol, az asszony nem ember, a medve nem játék!
User avatar
Melasz
A túraszakosztályos
Posts: 1133
Joined: 2007.02.21. 13:03
Itt motorozok: közút
Location: Eger - BMW R1100S Boxer Cup

Post by Melasz »

Én Egerben helyben szereltetek Gáborral már 8 éve. Segíthetek neki, ha akarok, vihetek neten rendelt olajat, ha akarok, azt tesz bele, amit akarok- (csak gyári cuccot!), úgyhogy én maximálisan elégedett vagyok vele.
User avatar
Anthony Soprano
Posts: 973
Joined: 2007.02.21. 10:17
Motorom: 2008 Yamaha Majesty YP400
Itt motorozok: 4. és 5. dimenzió
Location: tér-idő kontinuum

Post by Anthony Soprano »

balagee wrote:En az osszes szervizrol tudnek rosszat mondani ahova hordtuk a motorokat. De jot is persze. Ugyhogy inkabb nem mondok semmit. Amt csak lehet megcsinalunk mi (olajak, szurok, gumi, fekbetet csere, egyeb aprobb javitasok), a tobbit meg igyekszem a legjobb szakemberekhez vinni. AZtan vagy atb*sznak vagy nem :(
Erről jut eszembe a Déczivel megint zűrök voltak.... :lol:
Kész lett a motor végülis a villaszárakba 5W (kb.gyári) Fuchs telóolaj került, amire a Déczi azt bátorkodott mondani hogy egy kalap szar. :evil:
Aztán a vége természetesen egy erőteljesebb vitatkozás lett...majd belátta, nekem valóban ez a jobb amire használom, mint az Öhlins 3x annyiért amit konkrétan ő forgalmaz. :twisted: :twisted:
Ha vége a válságnak visszahuppanok egy Hayabusára... Addig a marad a válságkezelés egy Yamaha YP400 Majesty nyergében. :)
User avatar
viking
Site Admin
Posts: 42212
Joined: 2007.02.21. 09:31
Motorom: K4 volt, most K2
Itt motorozok: Ahol lehetőségem van
Location: Többnyire Budapest
Contact:

Post by viking »

Egyetértek Domival.
Nekem is a Bukovics Tomi tette fel a rendszert, ő hangolta hozzá a cuccot és nagyon szép munkát végzett.
Közel három órát szöszmötölt vele, a végén már én mondtam neki, hogy hagyja már a p.csába...
"Motivation is everything. Everyone can improve themselves..."
"You never know how far you might have gotten, unless you try!" Michael John Mentzer
"Pain is temporary...Glory is forever!"
User avatar
Szisz
Posts: 303
Joined: 2007.02.21. 14:46
Motorom: GSX-R 250 még, lesz R6
Itt motorozok: főleg pálya
Location: Budapest

Post by Szisz »

domino wrote:Menjetek szereltetni Lellére a Bukó-hoz nagyon korrekt, és még segíthetsz is szerelés közben nekem eddig ŐK a legjobbak.
Tudom nem lehet általánosítani, mert biztos sok a tényleg jó szerelő, de
mi pl. eléggé kiábrándultunk belőlük. mellégfogtunk! A Bandit tavaly ősszel légszűrő csere után rángatni kezdett alapjáratban, és a sportkipufogóra fogták. Járt a Full Gasnal, de semmi....majd ajánlásra egy "nagyon jó" maszek szerelőnél, aki teljesen szétcseszett rajta mindent, és rosszabb lett, mint előtte. Veresegyházi a srác, és senki ne vigye oda, az eredeti cuccokat kiszedte, és szart rakott bele helyette. Eltört alkatrészt, de nem szólt, hanem sunyin összeragasztotta, vagy forrasztotta. És mindenhez gagyi dolgokat használt. Mikor elhoztuk egy napig volt öröm, hogy jobb lett, másnaptól rosszabb lett, mint előtte, és kétszer annyit zabált. A párom öszeszedte magát, és mivel régebben szerelő volt (autó), szétszedte az egészet és három este alatt megjavította. Azóta beszéltem pár motor szerelővel, akik állítólag tényleg jók, de mindenki csak ötleteket adott, mi lehet a gond, de a párom már rég kiszűrte ezeket a dolgokat, szóval újat senki nem tudott mondani. Szóval azért nehéz teljes bizalommal állni a szerelőhöz, mert mi szerencsételenül jártunk és sok pénzt költöttünk azért, hogy még jobban elrontsák a motort. Remélem nem lesz a motorral olyan gond, hogy megint szerelőhöz kelljen vinni, mert házilag nem tudjuk megcsinálni, de ha mégis, azért jó, ha van némi ötlet, hol próbálkozzon az ember..mert mostmár az enyémmel is lehetnek gondok. :???:
User avatar
balagee
A Mentor
Posts: 3359
Joined: 2007.02.21. 11:05
Köridő(k): hring: 1:59:36
Contact:

Post by balagee »

Csak a kereket szerelem en. Gumit lecsereli barmelyik gumist 500ft-ert. Cenrtirozashoz van cucc.
Babetta forever!

On a long enough timeline the survival rate for everyone drops to zero.
User avatar
Pálesz
Posts: 1305
Joined: 2007.02.21. 15:57
Motorom: GSXR 1000k6
Itt motorozok: Többnyire közút
Location: Seregélyes

Post by Pálesz »

balagee wrote:En az osszes szervizrol tudnek rosszat mondani ahova hordtuk a motorokat. De jot is persze. Ugyhogy inkabb nem mondok semmit. Amt csak lehet megcsinalunk mi (olajak, szurok, gumi, fekbetet csere, egyeb aprobb javitasok), a tobbit meg igyekszem a legjobb szakemberekhez vinni. AZtan vagy atb*sznak vagy nem :(
A gumit hogy van gumisgépetek meg centíroztok is?
User avatar
viking
Site Admin
Posts: 42212
Joined: 2007.02.21. 09:31
Motorom: K4 volt, most K2
Itt motorozok: Ahol lehetőségem van
Location: Többnyire Budapest
Contact:

Post by viking »

domino wrote:Menjetek szereltetni Lellére a Bukó-hoz nagyon korrekt, és még segíthetsz is szerelés közben nekem eddig ŐK a legjobbak.
Yesss! :smt023
"Motivation is everything. Everyone can improve themselves..."
"You never know how far you might have gotten, unless you try!" Michael John Mentzer
"Pain is temporary...Glory is forever!"
User avatar
domino
Posts: 145
Joined: 2007.02.23. 14:16
Location: Pécs GIXXER 1000 K1

Post by domino »

Menjetek szereltetni Lellére a Bukó-hoz nagyon korrekt, és még segíthetsz is szerelés közben nekem eddig ŐK a legjobbak.
Csak ésszel fiam
User avatar
balagee
A Mentor
Posts: 3359
Joined: 2007.02.21. 11:05
Köridő(k): hring: 1:59:36
Contact:

Post by balagee »

En az osszes szervizrol tudnek rosszat mondani ahova hordtuk a motorokat. De jot is persze. Ugyhogy inkabb nem mondok semmit. Amt csak lehet megcsinalunk mi (olajak, szurok, gumi, fekbetet csere, egyeb aprobb javitasok), a tobbit meg igyekszem a legjobb szakemberekhez vinni. AZtan vagy atb*sznak vagy nem :(
Babetta forever!

On a long enough timeline the survival rate for everyone drops to zero.
Franky79
Posts: 68
Joined: 2007.02.22. 17:32
Location: Esztergom

Post by Franky79 »

pezoo wrote:
viking wrote:
pezoo wrote:Nekem szervíz gondom volt a fullgasnál,biztos nem oda megyek legközelebb...
:shock:
Mesélj!
Amikor megrendeltem a konzolt az LSL gombákhoz+mikor felrakták.Először 2hetet ígértek mire meglesz,lett 1.5 hónap úgy hogy már rájuk telefonáltam mi a f@sz van,miközben már előre kifizettem az egészet(hátha akkor örülnek :twisted: ).Az korrekt volt,hogy felajánlották a felrakását,kicsit zavarosan mintha "majd megbeszéljük mennyi lesz"-t akarta volna sugallni.... :roll: Jó,megnézem hogyan csinálják.Aha!Menjek ki,nézzem az üvegnek háttal fordított kanapéról.Nem néztem sokáig,mert elzsibbadtam :???: .Mikor kész lett ,mondtak egy marha vicces számot(vmi 1000 ft?),oszt viszlát!Pár nap múlva miután hazaértem egy komoly autópályás száguldozásból és elkezdtem lemosni a motort akkor vettem észre hogy a bal oldalon a fejidom mindhárom csavarja hiányzik.Az kicsavarodni nem tud,ezek a majmok kihagyták!Nálam ez felér egy büdös nagy eggyessel. Ha csak a budaörsi suzuki marad már csak a földön akkor biztos veszek egy Yamahát :cool: .
Nekem is azt mondták a budaörsi Full-gas-nál, hogy csak az ablakból nézhetem a szertartást. Én meg megmondtam, ha nem mehetek be, akkor legközelebb nem velük szervizeltetem a mocit. Ennyi ! Erre a srác:
"Ja, na várj megkérdezem mit tehetek......jó, akkor menj be nyugodtan !"
Azért ha ott állsz mellette jobban vigyáznak rá és garantáltan nem hagynak ki egy csavart sem :wink:
GSX-R 600 K5 - THE RED LIGHTNING
User avatar
Szisz
Posts: 303
Joined: 2007.02.21. 14:46
Motorom: GSX-R 250 még, lesz R6
Itt motorozok: főleg pálya
Location: Budapest

Post by Szisz »

pezoo wrote:Amúgy ott a mókusok kedvesek voltak,a kék rucis csajok vigyorogtak mint akit @szni visznek,meg mikor rájuk pirítottam hogy mi van a cuccommal visszahívtak,intézkedtek,de ez a szervíz része ez kuka nekem.
a Full Gas szervízénél már nálunk sem ment minden símán..megnézték a problémát, és azt mondták nem tudják megcsinálni...ill. szét kéne szedni az egészet... (sport kipufogó által okozott gond volt)..úgyhogy elhoztuk, de szerencsére, alig kértek valamit a vizsgálatért..
User avatar
pezoo
Posts: 734
Joined: 2007.02.21. 21:26
Location: Budapest K2 1000

Post by pezoo »

Amúgy ott a mókusok kedvesek voltak,a kék rucis csajok vigyorogtak mint akit @szni visznek,meg mikor rájuk pirítottam hogy mi van a cuccommal visszahívtak,intézkedtek,de ez a szervíz része ez kuka nekem.
User avatar
Szisz
Posts: 303
Joined: 2007.02.21. 14:46
Motorom: GSX-R 250 még, lesz R6
Itt motorozok: főleg pálya
Location: Budapest

Post by Szisz »

Nekünk csak pozitív élményeink vannak a Full Gasnal Budaörsön....és még pénzben is kedvezőek voltak, mikor Banditat vittük oda...de mondjuk már ismerik a képünket, mint a rossz pénzt, lehet hogy azért :wink:
User avatar
pezoo
Posts: 734
Joined: 2007.02.21. 21:26
Location: Budapest K2 1000

Post by pezoo »

viking wrote:
pezoo wrote:Nekem szervíz gondom volt a fullgasnál,biztos nem oda megyek legközelebb...
:shock:
Mesélj!
Amikor megrendeltem a konzolt az LSL gombákhoz+mikor felrakták.Először 2hetet ígértek mire meglesz,lett 1.5 hónap úgy hogy már rájuk telefonáltam mi a f@sz van,miközben már előre kifizettem az egészet(hátha akkor örülnek :twisted: ).Az korrekt volt,hogy felajánlották a felrakását,kicsit zavarosan mintha "majd megbeszéljük mennyi lesz"-t akarta volna sugallni.... :roll: Jó,megnézem hogyan csinálják.Aha!Menjek ki,nézzem az üvegnek háttal fordított kanapéról.Nem néztem sokáig,mert elzsibbadtam :???: .Mikor kész lett ,mondtak egy marha vicces számot(vmi 1000 ft?),oszt viszlát!Pár nap múlva miután hazaértem egy komoly autópályás száguldozásból és elkezdtem lemosni a motort akkor vettem észre hogy a bal oldalon a fejidom mindhárom csavarja hiányzik.Az kicsavarodni nem tud,ezek a majmok kihagyták!Nálam ez felér egy büdös nagy eggyessel. Ha csak a budaörsi suzuki marad már csak a földön akkor biztos veszek egy Yamahát :cool: .
Post Reply

Return to “Minden ami egy GsxR-el kapcsolatos lehet”