GSM telefonok - adás-vétel,csere,szervíz

Itt lehet bátran eszmét cserélni

Moderators: ddt500, nylontacsko, viking

Milyen telefont használsz?

Nokia
38
62%
Sony Ericsson
10
16%
Samsung
7
11%
Motorola
2
3%
LG
3
5%
Siemens
0
No votes
Sharp
1
2%
Alcatel
0
No votes
 
Total votes: 61

User avatar
nylontacsko
Megélhetési síugró
Posts: 19654
Joined: 2007.02.20. 23:45
Motorom: Nincs. Nem is igen lesz többé.
Köridő(k): hring:2:09 | pring:2:16 l rijeka:1:49
Location: Győr

Post by nylontacsko »

9300i :razz:
poɹoʇıuoɯ ɐ bǝɯ psʇıpɹoɟ
User avatar
Atika
Posts: 898
Joined: 2007.02.21. 20:10
Motorom: GSXR1000 K4
Location: Újpest

Post by Atika »

Anthony Soprano wrote:
Atika wrote:Bármilyen telefon alkatrészt eddig itt találtam a legolcsóbban, legyen az szervíz alkatrész, vagy csak egy előlap, memóriakártya: www.speedshop.hu
Speedshop régen Thököly GSM volt, a Thököly úton csak kinőtték magukat.Sok "szervíz" kábelt vettem tőlük annó. :cool: Sok volt az utángyártott cuccuk, és kevés eredetijük volt, de kábelbe ők voltak a legjobbak. :wink:
Nagyon sok eredeti cuccuk van már. Mi szállítunk nekik.
User avatar
Anthony Soprano
Posts: 973
Joined: 2007.02.21. 10:17
Motorom: 2008 Yamaha Majesty YP400
Itt motorozok: 4. és 5. dimenzió
Location: tér-idő kontinuum

Post by Anthony Soprano »

Atika wrote:Bármilyen telefon alkatrészt eddig itt találtam a legolcsóbban, legyen az szervíz alkatrész, vagy csak egy előlap, memóriakártya: www.speedshop.hu
Speedshop régen Thököly GSM volt, a Thököly úton csak kinőtték magukat.Sok "szervíz" kábelt vettem tőlük annó. :cool: Sok volt az utángyártott cuccuk, és kevés eredetijük volt, de kábelbe ők voltak a legjobbak. :wink:
Ha vége a válságnak visszahuppanok egy Hayabusára... Addig a marad a válságkezelés egy Yamaha YP400 Majesty nyergében. :)
User avatar
Atika
Posts: 898
Joined: 2007.02.21. 20:10
Motorom: GSXR1000 K4
Location: Újpest

Post by Atika »

Bármilyen telefon alkatrészt eddig itt találtam a legolcsóbban, legyen az szervíz alkatrész, vagy csak egy előlap, memóriakártya: www.speedshop.hu
User avatar
Anthony Soprano
Posts: 973
Joined: 2007.02.21. 10:17
Motorom: 2008 Yamaha Majesty YP400
Itt motorozok: 4. és 5. dimenzió
Location: tér-idő kontinuum

GSM telefonok - adás-vétel,csere,szervíz

Post by Anthony Soprano »

Mivel életem egy korábbi szakaszában a telefonokkal is foglalkoztam, gondoltam létrehozom ezt a totyikot.Mindennapjainkban a kommunikáció fontos része, és ha nem vagy képben ezzel a témával kapcsolatosan bizony mellényúlhatsz akár vételben, akár javításban, de még az eladásban is.
Nem azért hoztam létre a topikot mert én mindent tudok a témában de amiben tudok, esetleg a megmaradt kapcsolataimat felhasználva megpróbálok segíteni.Ugyanakkor ha valaki meg akar válni telefonjától,cserélni szeretne, esetleg venni, nyugodtan beteheti ide hátha.... :wink:
Ha vége a válságnak visszahuppanok egy Hayabusára... Addig a marad a válságkezelés egy Yamaha YP400 Majesty nyergében. :)
Post Reply

Return to “Duma-box”