GSM telefonok - adás-vétel,csere,szervíz

Itt lehet bátran eszmét cserélni

Moderators: ddt500, nylontacsko, viking

Milyen telefont használsz?

Nokia
38
62%
Sony Ericsson
10
16%
Samsung
7
11%
Motorola
2
3%
LG
3
5%
Siemens
0
No votes
Sharp
1
2%
Alcatel
0
No votes
 
Total votes: 61

User avatar
Anthony Soprano
Posts: 973
Joined: 2007.02.21. 10:17
Motorom: 2008 Yamaha Majesty YP400
Itt motorozok: 4. és 5. dimenzió
Location: tér-idő kontinuum

Post by Anthony Soprano »

Newl wrote:Nem tud valaki olcsón 8800-át??az olcsó az mindenképp 100 alatt legyen!
Ha diszkós telónak kell akkor ok. Egyébként szerintem felejtsd el.:idea: :wink: De 100 alatt már lehet kapni attól függ mennyire vagy igényes...Black Edition,Scirocco Edition, vagy beéred az "alap" króm szinűvel is...újat 100 alatt kizárt hogy fogsz kapni.90-110 között mozog mostanság. :wink: De ha a véleményemre vagy kíváncsi itt elolvashatod a hozzászólásoknál Anthony néven...sokan nem fognak érte szeretni de ez van. :lol: :lol:

http://www.telefonguru.hu/keszulekek/ke ... dition.asp
Ha vége a válságnak visszahuppanok egy Hayabusára... Addig a marad a válságkezelés egy Yamaha YP400 Majesty nyergében. :)
User avatar
Newl
Posts: 20
Joined: 2007.02.22. 16:15

Post by Newl »

Nem tud valaki olcsón 8800-át??az olcsó az mindenképp 100 alatt legyen!
User avatar
Anthony Soprano
Posts: 973
Joined: 2007.02.21. 10:17
Motorom: 2008 Yamaha Majesty YP400
Itt motorozok: 4. és 5. dimenzió
Location: tér-idő kontinuum

Post by Anthony Soprano »

bionic wrote:Vagy a Nokia, SE stb mellé adott szoftverek között van, ami szinkronizál (!) az Outlook Express-el?
Igen, erre gondoltam. :wink:
Ha vége a válságnak visszahuppanok egy Hayabusára... Addig a marad a válságkezelés egy Yamaha YP400 Majesty nyergében. :)
bionic
Posts: 274
Joined: 2007.02.22. 13:52
Location: Gyor, GSX-F 750 K5

Post by bionic »

Szerintem te az importálásra gondolsz. Vagy tévedek? Sajnos elég jól ismerem az OE lelki világát (wab, store dir, identitás stb)... :wink:

Mert tudtommal az Active Sync és más program sem szinkronizál (!!!) az Outlook Express progival. Az más kérdés, hogy bizonyos progik tudják kezelni a wab-ot.

Vagy a Nokia, SE stb mellé adott szoftverek között van, ami szinkronizál (!) az Outlook Express-el?

Mert tudtommal csak a "nagyok" (pl. Lotus Notes, Outlook stb.) amivel szinkronizálni szoktak. Örülnék ha nem igy lenne.
.: bionic :.
User avatar
Anthony Soprano
Posts: 973
Joined: 2007.02.21. 10:17
Motorom: 2008 Yamaha Majesty YP400
Itt motorozok: 4. és 5. dimenzió
Location: tér-idő kontinuum

Post by Anthony Soprano »

bionic wrote:Outlook Express szerintem csak a levelek kezelésére jó. De hogyan szinkronizálod a címjegyzéket mondjuk mobil telefonnal, PDA-val stb.
Ebben tévedsz. *.wab formátumba menti a névjegyeket. :wink: Általában meg tudod adni minden szoftverben, és amikor menti az outlook exp. fő identitásaihoz menti. :wink: Nokiáknál,SE működik.PDA-nál is kell hogy működjön. :roll:
Ha vége a válságnak visszahuppanok egy Hayabusára... Addig a marad a válságkezelés egy Yamaha YP400 Majesty nyergében. :)
bionic
Posts: 274
Joined: 2007.02.22. 13:52
Location: Gyor, GSX-F 750 K5

Post by bionic »

Outlook Express szerintem csak a levelek kezelésére jó. De hogyan szinkronizálod a címjegyzéket mondjuk mobil telefonnal, PDA-val stb.

Arról nem is beszélve, hogy nincs benne naptár, feladatok stb.
.: bionic :.
User avatar
Anthony Soprano
Posts: 973
Joined: 2007.02.21. 10:17
Motorom: 2008 Yamaha Majesty YP400
Itt motorozok: 4. és 5. dimenzió
Location: tér-idő kontinuum

Post by Anthony Soprano »

bionic wrote:Az Outlook Express ilyenre teljesen alkalmatlan. Ne is erőlködjetek vele. Az Outook-kal mennie kell(ene) :wink:
Nekem igaz, nem PDA-m van, de az outlook express tökéletesen lementegeti a dolgokat. :wink:
Ha vége a válságnak visszahuppanok egy Hayabusára... Addig a marad a válságkezelés egy Yamaha YP400 Majesty nyergében. :)
bionic
Posts: 274
Joined: 2007.02.22. 13:52
Location: Gyor, GSX-F 750 K5

Post by bionic »

Az Outlook Express ilyenre teljesen alkalmatlan. Ne is erőlködjetek vele. Az Outook-kal mennie kell(ene) :wink:
.: bionic :.
User avatar
Szisz
Posts: 303
Joined: 2007.02.21. 14:46
Motorom: GSX-R 250 még, lesz R6
Itt motorozok: főleg pálya
Location: Budapest

Post by Szisz »

bionic wrote:Még valami.
Az ActiveSync elég érdekesen működik. Sokszor akkor is fut, ha nincs szinkronizálás, és elég macerás kigyilkolni. Részben ez felel az aksi gyakori lemerüléséért is. A AS kigyilkolásához egy kamu Exchange szervert kell létrehozni, beállításokkal variálni, majd kitörölni. :shock:

Ha magyarul használod a készüléket, akkor ne bízz meg az üzenetekben. A MIO esetében a "Receive all incoming beams" furcsa mód "Minden IR adat fogadása" lett. Pedig a bluetooth fogadásához is ez kell. Nem tudom hogy lett belőle IR? :???:

Remélem tudtam segíteni.
köszi:)

Hú..hát az Exchange szerveres mondatod nekem elég kínai :???: :wink:
a gépet angolul használom, azt tanácsolta a pda-m régi karbantartója, hogy ne váltsak át magyarra..felesleges.
Az activesync szinkronizáláskor valami olyasmit ír ki hibának, hogy az outlook expresszel nem tud szinkornizálni, aztán ott marad a felkiáltójel...de azért más adatokat tud szinkronizálni.
User avatar
Szisz
Posts: 303
Joined: 2007.02.21. 14:46
Motorom: GSX-R 250 még, lesz R6
Itt motorozok: főleg pálya
Location: Budapest

Post by Szisz »

bionic wrote:
Szisz wrote: én egy hibáról hallottam, a bekapcsolási nehézségről, ahhoz van is programom, de mivel valamiért nem tudok másolnni az SD kártyára, nem tudom feltenni a progit :???:
Ha semilyen SD kártyát nem fogad, nem érzékel, akkor szerintem az ajzat a hibás. Vidd vissza ha garanciális.
a kártyát látja...meg ami rajta van azt is, csak rátenni nem enged semmit.
Lehet, hogy tényleg vissza kéne vinnem, csak attól tartok, mivel sosem volt ilyenem, hogy én bénázok el valamit.
Felajánlotta egy ügyfelem, hogy megnézni, de egyenlőre az sem jött össze...a végén még kiderülne, hogy semmi baja, csak vörösnek leplezett szőke nő vagyok :cool:
bionic
Posts: 274
Joined: 2007.02.22. 13:52
Location: Gyor, GSX-F 750 K5

Post by bionic »

Szisz wrote: én egy hibáról hallottam, a bekapcsolási nehézségről, ahhoz van is programom, de mivel valamiért nem tudok másolnni az SD kártyára, nem tudom feltenni a progit :???:
Ha semilyen SD kártyát nem fogad, nem érzékel, akkor szerintem az ajzat a hibás. Vidd vissza ha garanciális.
.: bionic :.
bionic
Posts: 274
Joined: 2007.02.22. 13:52
Location: Gyor, GSX-F 750 K5

Post by bionic »

Még valami.
Az ActiveSync elég érdekesen működik. Sokszor akkor is fut, ha nincs szinkronizálás, és elég macerás kigyilkolni. Részben ez felel az aksi gyakori lemerüléséért is. A AS kigyilkolásához egy kamu Exchange szervert kell létrehozni, beállításokkal variálni, majd kitörölni. :shock:

Ha magyarul használod a készüléket, akkor ne bízz meg az üzenetekben. A MIO esetében a "Receive all incoming beams" furcsa mód "Minden IR adat fogadása" lett. Pedig a bluetooth fogadásához is ez kell. Nem tudom hogy lett belőle IR? :???:

Remélem tudtam segíteni.
.: bionic :.
User avatar
Szisz
Posts: 303
Joined: 2007.02.21. 14:46
Motorom: GSX-R 250 még, lesz R6
Itt motorozok: főleg pálya
Location: Budapest

Post by Szisz »

bionic wrote:Tudtommal a MIO 350/550 sorozatból jött ki egy "javított" verzió. Semmi bejelentés, megkülönböztetés nem volt. Hogy mi a különbség, miről lehet felismerni elég eltérőek a vélemények. Egyesek szerint amihez nem adnak külső antennát az már az újabb. Vagy egy bizonyos dátum után magjelent példányok. Stb. stb. Hibák között a bizonytalan működést, gyakori fagyásokat, a GPS nehézkes pozícionálását említették.

Én a PDAMANIA fórumán olvastam erről.
én egy hibáról hallottam, a bekapcsolási nehézségről, ahhoz van is programom, de mivel valamiért nem tudok másolnni az SD kártyára, nem tudom feltenni a progit :???:
bionic
Posts: 274
Joined: 2007.02.22. 13:52
Location: Gyor, GSX-F 750 K5

Post by bionic »

Tudtommal a MIO 350/550 sorozatból jött ki egy "javított" verzió. Semmi bejelentés, megkülönböztetés nem volt. Hogy mi a különbség, miről lehet felismerni elég eltérőek a vélemények. Egyesek szerint amihez nem adnak külső antennát az már az újabb. Vagy egy bizonyos dátum után magjelent példányok. Stb. stb. Hibák között a bizonytalan működést, gyakori fagyásokat, a GPS nehézkes pozícionálását említették.

Én a PDAMANIA fórumán olvastam erről.
.: bionic :.
User avatar
Anthony Soprano
Posts: 973
Joined: 2007.02.21. 10:17
Motorom: 2008 Yamaha Majesty YP400
Itt motorozok: 4. és 5. dimenzió
Location: tér-idő kontinuum

Post by Anthony Soprano »

Szisz wrote:MIO P350
Fázis késésben voltam... :lol: A paramétereket megnéztem, ráadásul mint tipus egy igen jó modell.Sokat tud.De azért van olyan kérdés az előzőekben ami még aktuális :wink:
Ha vége a válságnak visszahuppanok egy Hayabusára... Addig a marad a válságkezelés egy Yamaha YP400 Majesty nyergében. :)
Post Reply

Return to “Duma-box”