Minden ami film - avagy mit ne csináljunk nyáron napsütésben

Itt lehet bátran eszmét cserélni

Moderators: ddt500, nylontacsko, viking

Massino
Posts: 418
Joined: 2007.02.22. 08:47

Post by Massino »

Egyébként most azon az Orvlövész című filmen gondolkodom hogy megnézem moziban. Hallott róla valaki valamit?
Ja és Tóni te láttad a Clint Eastwood által rendezett két új filmjét? Asszem az egyiknek talán a címe a Dicsőség zászlaja, a másiknak most nemtom mi a címe. Nemrég voltak moziban, csak nem néztem meg egyiket se. Érdemes lenne azt letölteni vagy kikölcsönözni? Vagy gagyi amerikai háborús film semmi extrával?
Massino
Posts: 418
Joined: 2007.02.22. 08:47

Post by Massino »

Peeersze hát mese habbal az egész. :) Nem tudom emlékeztek-e a zenéjére, de talán az a legjobb része. Olyan nyugis elgondolkodós zongorajáték.
Az is vicces volt benne egyébként amikor a csávó a gyalogsági aknát úgy forgatta a kezében mintha hungarocell lenne. :)
User avatar
ddt500
Site Admin
Posts: 39070
Joined: 2007.02.22. 10:39
Motorom: ZX-10R 08'
Itt motorozok: Hring, Pring
Köridő(k): hring=1:59.086
Location: Érd

Post by ddt500 »

Anthony Soprano wrote:
Massino wrote:Tegnap meg a Megtorló című filmet néztem meg. Pár perc után rájöttem hogy már láttam, de azért jó volt. Nem tudom hogy hívják a főszereplőt de az ő alakítása nem volt egy nagy szám. Meg van egy két gagyi dolog benne, de élvezhető. :)
Szerintem is elég gagyi film.Amikor ott a stégen mglövik és utána kiúszik, ott volt egy pillanat hogy majdnem kikapcsoltam. :shock: Az túl nagy hiba volt ill. szarul volt megcsinálva technikailag.Csak a "The Punisher"(A Megtorló) játék miatt néztem végig, mert végigjátszottam és jóó volt. :wink:
Az tényleg szar volt. Elég lett volna ha rágyujtják a stéget és a robbanás elrepíti. De akit 5 centiről mellbelőnek egy 45ACP-vel az már nem úszkál sehová. :lol:
User avatar
Anthony Soprano
Posts: 973
Joined: 2007.02.21. 10:17
Motorom: 2008 Yamaha Majesty YP400
Itt motorozok: 4. és 5. dimenzió
Location: tér-idő kontinuum

Post by Anthony Soprano »

Massino wrote:Tegnap meg a Megtorló című filmet néztem meg. Pár perc után rájöttem hogy már láttam, de azért jó volt. Nem tudom hogy hívják a főszereplőt de az ő alakítása nem volt egy nagy szám. Meg van egy két gagyi dolog benne, de élvezhető. :)
Szerintem is elég gagyi film.Amikor ott a stégen mglövik és utána kiúszik, ott volt egy pillanat hogy majdnem kikapcsoltam. :shock: Az túl nagy hiba volt ill. szarul volt megcsinálva technikailag.Csak a "The Punisher"(A Megtorló) játék miatt néztem végig, mert végigjátszottam és jóó volt. :wink:
Ha vége a válságnak visszahuppanok egy Hayabusára... Addig a marad a válságkezelés egy Yamaha YP400 Majesty nyergében. :)
Massino
Posts: 418
Joined: 2007.02.22. 08:47

Post by Massino »

Tegnap meg a Megtorló című filmet néztem meg. Pár perc után rájöttem hogy már láttam, de azért jó volt. Nem tudom hogy hívják a főszereplőt de az ő alakítása nem volt egy nagy szám. Meg van egy két gagyi dolog benne, de élvezhető. :)
Massino
Posts: 418
Joined: 2007.02.22. 08:47

Post by Massino »

Megnéztem azt a Faterok motoron című filmet. Sztem kurva jó, sokat lehet rajta mulatni. :)
User avatar
Pálesz
Posts: 1305
Joined: 2007.02.21. 15:57
Motorom: GSXR 1000k6
Itt motorozok: Többnyire közút
Location: Seregélyes

Post by Pálesz »

De jól nyomják :shock: :grin:
User avatar
ddt500
Site Admin
Posts: 39070
Joined: 2007.02.22. 10:39
Motorom: ZX-10R 08'
Itt motorozok: Hring, Pring
Köridő(k): hring=1:59.086
Location: Érd

Post by ddt500 »

User avatar
Pálesz
Posts: 1305
Joined: 2007.02.21. 15:57
Motorom: GSXR 1000k6
Itt motorozok: Többnyire közút
Location: Seregélyes

Post by Pálesz »

Bécus wrote:
Az eslő videón sajnos a motoros barátunk baxta el.. Ha jól néztem akkor volt egy "a főútvonal balra kanyarodik" jelzés, így az autós csak azt követte.

A második az dúrva :cry: :cry:
Igen egyértelműen a motoros volt a balfax a vonal is úgy kanyarodott.
Annak az autósnak én is elvenném örökre a jogsiját főleg h videó is készült róla. Nem tünik fel neki h mindenki áll csak ő megy? :evil:
User avatar
pezoo
Posts: 734
Joined: 2007.02.21. 21:26
Location: Budapest K2 1000

Post by pezoo »

domino wrote:A második elég csúnya, bár azt mondom mindíg az dobja az első követ aki még nem nézett el semmit lámpa , ábla stb.
Nagyon sok kilométert mentem már de piros lámpás elbambulást,stop táblás áthajtást még nem műveltem.Gyalogost ütöttem el már de az is rohangált az úttesten.Az ilyet(piroson így átmegy) nem is engedném soha többet vezetni.
User avatar
ddt500
Site Admin
Posts: 39070
Joined: 2007.02.22. 10:39
Motorom: ZX-10R 08'
Itt motorozok: Hring, Pring
Köridő(k): hring=1:59.086
Location: Érd

Post by ddt500 »

Anthony Soprano wrote:Parfüm - Egy Gyilkos Története
Napola - A Führer Elit Csapata

mind a 2 jóóó film. :wink:
Bizony főleg mikor gyakorolják a gránátdobást! :twisted:
User avatar
domino
Posts: 145
Joined: 2007.02.23. 14:16
Location: Pécs GIXXER 1000 K1

Post by domino »

A második elég csúnya, bár azt mondom mindíg az dobja az első követ aki még nem nézett el semmit lámpa , ábla stb.

lámpát életemben egyszer én is elnéztem és csak akkor jöttem rá mikor ámentem a gyalogosok közt moorral :oops: :oops: :oops:
Szerencsére az nem kereszteződésben volt, csak egy gyalogátkelőhelynél.
Csak ésszel fiam
User avatar
Bécus
Posts: 235
Joined: 2007.02.21. 14:03
Location: Budapest - Kaposvár, 750 K6
Contact:

Post by Bécus »

Az eslő videón sajnos a motoros barátunk baxta el.. Ha jól néztem akkor volt egy "a főútvonal balra kanyarodik" jelzés, így az autós csak azt követte.

A második az dúrva :cry: :cry:
Az a baj a szöszi vezetõkkel, hogy ha jobbra indexelnek, akkor sem lehet
biztosra venni, hogy balra kanyarodnak!
User avatar
Anthony Soprano
Posts: 973
Joined: 2007.02.21. 10:17
Motorom: 2008 Yamaha Majesty YP400
Itt motorozok: 4. és 5. dimenzió
Location: tér-idő kontinuum

Post by Anthony Soprano »

Parfüm - Egy Gyilkos Története
Napola - A Führer Elit Csapata

mind a 2 jóóó film. :wink:
Ha vége a válságnak visszahuppanok egy Hayabusára... Addig a marad a válságkezelés egy Yamaha YP400 Majesty nyergében. :)
User avatar
Pálesz
Posts: 1305
Joined: 2007.02.21. 15:57
Motorom: GSXR 1000k6
Itt motorozok: Többnyire közút
Location: Seregélyes

Post by Pálesz »

Post Reply

Return to “Duma-box”