Minden ami film - avagy mit ne csináljunk nyáron napsütésben

Itt lehet bátran eszmét cserélni

Moderators: ddt500, nylontacsko, viking

User avatar
ddt500
Site Admin
Posts: 39070
Joined: 2007.02.22. 10:39
Motorom: ZX-10R 08'
Itt motorozok: Hring, Pring
Köridő(k): hring=1:59.086
Location: Érd

Post by ddt500 »

Massino wrote:
Anthony Soprano wrote: Nekem tetszett a dicsőség zászlaja.Nem kifejezetten vad háborús, inkább lélektani.De nekem bejött. :wink: Az Orvlövészt még nem láttam sajnos.
A másik Clint Eastwood film gondolom a "Levelek Ivo Dzsimából" lehet.Az sincs még meg. :???:
Sztem megnézem az Orvlövészt a héten, kíváncsi vagyok mit alkottak. Bár a főszereplőt nem ismerem, kicsit tartok tőle.
Hát azért a Mark Wahlbergnek nem ez az első filmje. Sivatagi cápák, Négy tesó stb. Szerintem kifejezetten jó szinész.
Massino
Posts: 418
Joined: 2007.02.22. 08:47

Post by Massino »

viking wrote:A főszereplő Mark Wahlberg, azaz: Marky Mark.
A '90-es években rappelt, meg gyúrogat.
Hát meglátjuk mit tud a színészetben produkálni.
User avatar
viking
Site Admin
Posts: 42212
Joined: 2007.02.21. 09:31
Motorom: K4 volt, most K2
Itt motorozok: Ahol lehetőségem van
Location: Többnyire Budapest
Contact:

Post by viking »

A főszereplő Mark Wahlberg, azaz: Marky Mark.
A '90-es években rappelt, meg gyúrogat.
"Motivation is everything. Everyone can improve themselves..."
"You never know how far you might have gotten, unless you try!" Michael John Mentzer
"Pain is temporary...Glory is forever!"
Massino
Posts: 418
Joined: 2007.02.22. 08:47

Post by Massino »

Anthony Soprano wrote: Nekem tetszett a dicsőség zászlaja.Nem kifejezetten vad háborús, inkább lélektani.De nekem bejött. :wink: Az Orvlövészt még nem láttam sajnos.
A másik Clint Eastwood film gondolom a "Levelek Ivo Dzsimából" lehet.Az sincs még meg. :???:
Sztem megnézem az Orvlövészt a héten, kíváncsi vagyok mit alkottak. Bár a főszereplőt nem ismerem, kicsit tartok tőle.
A dicsőség zászlaját meg asszem nem játszák már moziban, majd megszerzem valakitől dvd-n, érdekel h a westernhős rendezése mit eredményezett. :)
User avatar
Kenyér
Posts: 2848
Joined: 2007.02.22. 20:16
Motorom: eReSzVú Mille 03
Itt motorozok: Mindehol
Köridő(k): ering1:18,9
Location: Albertirsa
Contact:

Post by Kenyér »

viking wrote:
Kenyér wrote:Én meg a 300-at lestem meg.
Zseniális!!!.. is lehetett volna, ha nem műteremben forgatják le az egészet :???:
7-es,a 10-es listán :wink:
Rossz hírem van: szinte minden filmet stúdióban forgatnak.
A fene... :sad: Nem is nézek többet filmet :sad:
De én a szabadtéri jelenetekre gondoltam :lol:
http://www.rsvforum.com
"az hogy hülye vagy,és nem értenek meg,nem jelenti azt,hogy művész vagy!"
User avatar
Szisz
Posts: 303
Joined: 2007.02.21. 14:46
Motorom: GSX-R 250 még, lesz R6
Itt motorozok: főleg pálya
Location: Budapest

Post by Szisz »

Massino wrote:Megnéztem azt a Faterok motoron című filmet. Sztem kurva jó, sokat lehet rajta mulatni. :)
Tegnap este én is megnéztem. Rég nevettem ennyit :lol: :grin:
User avatar
Anthony Soprano
Posts: 973
Joined: 2007.02.21. 10:17
Motorom: 2008 Yamaha Majesty YP400
Itt motorozok: 4. és 5. dimenzió
Location: tér-idő kontinuum

Post by Anthony Soprano »

ddt500 wrote:Anthony-t meg ne hívd Tóninak mert megvadul. A múltkor megkért minket, hogy ne szólítsuk így.
Persze mert a Tóni az Antal.Én meg Mátyás.Anthony=művésznév, azaz Mr. Soprano a Maffiózók Cimű sorozatból aki a Boss.Miért épp ez?Mert vannak közös "jó" tulajdonságaim a filmbéli Mr.Soprano-val.Kb. ennyi.Vágod? :lol: :lol: :lol:
Ha vége a válságnak visszahuppanok egy Hayabusára... Addig a marad a válságkezelés egy Yamaha YP400 Majesty nyergében. :)
User avatar
Anthony Soprano
Posts: 973
Joined: 2007.02.21. 10:17
Motorom: 2008 Yamaha Majesty YP400
Itt motorozok: 4. és 5. dimenzió
Location: tér-idő kontinuum

Post by Anthony Soprano »

Massino wrote:
ddt500 wrote: Anthony-t meg ne hívd Tóninak mert megvadul. A múltkor megkért minket, hogy ne szólítsuk így.
Jaa akkor sorry! Én nem tudtam erről... Csak soha nem tudom hogy h-val írja az Anthonyt vagy nem, aztán egyszerűbb volt tónizni. :)
:lol: :lol: :lol: Ha a h betűn fenn akadnék akkor tényleg bajok lennének velem...ennyire azért nem vagyok klinikai eset. :lol:
Egyébként h-val! :twisted: :twisted:
Ha vége a válságnak visszahuppanok egy Hayabusára... Addig a marad a válságkezelés egy Yamaha YP400 Majesty nyergében. :)
User avatar
Anthony Soprano
Posts: 973
Joined: 2007.02.21. 10:17
Motorom: 2008 Yamaha Majesty YP400
Itt motorozok: 4. és 5. dimenzió
Location: tér-idő kontinuum

Post by Anthony Soprano »

Massino wrote:Egyébként most azon az Orvlövész című filmen gondolkodom hogy megnézem moziban. Hallott róla valaki valamit?
Ja és Tóni te láttad a Clint Eastwood által rendezett két új filmjét? Asszem az egyiknek talán a címe a Dicsőség zászlaja, a másiknak most nemtom mi a címe. Nemrég voltak moziban, csak nem néztem meg egyiket se. Érdemes lenne azt letölteni vagy kikölcsönözni? Vagy gagyi amerikai háborús film semmi extrával?
Nekem tetszett a dicsőség zászlaja.Nem kifejezetten vad háborús, inkább lélektani.De nekem bejött. :wink: Az Orvlövészt még nem láttam sajnos.
A másik Clint Eastwood film gondolom a "Levelek Ivo Dzsimából" lehet.Az sincs még meg. :???:
Ha vége a válságnak visszahuppanok egy Hayabusára... Addig a marad a válságkezelés egy Yamaha YP400 Majesty nyergében. :)
User avatar
viking
Site Admin
Posts: 42212
Joined: 2007.02.21. 09:31
Motorom: K4 volt, most K2
Itt motorozok: Ahol lehetőségem van
Location: Többnyire Budapest
Contact:

Post by viking »

Kenyér wrote:Én meg a 300-at lestem meg.
Zseniális!!!.. is lehetett volna, ha nem műteremben forgatják le az egészet :???:
7-es,a 10-es listán :wink:
Rossz hírem van: szinte minden filmet stúdióban forgatnak.
"Motivation is everything. Everyone can improve themselves..."
"You never know how far you might have gotten, unless you try!" Michael John Mentzer
"Pain is temporary...Glory is forever!"
Massino
Posts: 418
Joined: 2007.02.22. 08:47

Post by Massino »

Kenyér wrote:Én meg a 300-at lestem meg.
Zseniális!!!.. is lehetett volna, ha nem műteremben forgatják le az egészet :???:
7-es,a 10-es listán :wink:
Úgy tudom azt a 300-at jópár évig csinálták az informatikusok hogy olyan legyen amilyen. Becsüld a befektetett munkát! :grin:
Azért kíváncsi vagyok rá, gondolom 2 óra ordítozás, meg harcolás. Jó kis tombolós film. :)
Massino
Posts: 418
Joined: 2007.02.22. 08:47

Post by Massino »

ddt500 wrote: Anthony-t meg ne hívd Tóninak mert megvadul. A múltkor megkért minket, hogy ne szólítsuk így.
Jaa akkor sorry! Én nem tudtam erről... Csak soha nem tudom hogy h-val írja az Anthonyt vagy nem, aztán egyszerűbb volt tónizni. :)
User avatar
Kenyér
Posts: 2848
Joined: 2007.02.22. 20:16
Motorom: eReSzVú Mille 03
Itt motorozok: Mindehol
Köridő(k): ering1:18,9
Location: Albertirsa
Contact:

Post by Kenyér »

Én meg a 300-at lestem meg.
Zseniális!!!.. is lehetett volna, ha nem műteremben forgatják le az egészet :???:
7-es,a 10-es listán :wink:
http://www.rsvforum.com
"az hogy hülye vagy,és nem értenek meg,nem jelenti azt,hogy művész vagy!"
User avatar
ddt500
Site Admin
Posts: 39070
Joined: 2007.02.22. 10:39
Motorom: ZX-10R 08'
Itt motorozok: Hring, Pring
Köridő(k): hring=1:59.086
Location: Érd

Post by ddt500 »

Massino wrote:Egyébként most azon az Orvlövész című filmen gondolkodom hogy megnézem moziban. Hallott róla valaki valamit?
Ma néztem meg. Szerintem kifejezetten jó volt. Ja és még hosszabbnak is tünt mint egy normál film. :wink:
Anthony-t meg ne hívd Tóninak mert megvadul. A múltkor megkért minket, hogy ne szólítsuk így.
User avatar
Gutti
A pálya ördöge
Posts: 1389
Joined: 2007.02.21. 09:46
Motorom: Sajnos nin-csen
Itt motorozok: Álmomban
Köridő(k): Roth-ring 21:02,365
Location: Bp XVII Qubo 1.25 Multijet
Contact:

Post by Gutti »

Massino wrote: Ja és Tóni te láttad ...
Ebből mi lesz??? :idea:
Post Reply

Return to “Duma-box”