Beszélgető

Itt lehet bátran eszmét cserélni

Moderators: ddt500, nylontacsko, viking

User avatar
viking
Site Admin
Posts: 42212
Joined: 2007.02.21. 09:31
Motorom: K4 volt, most K2
Itt motorozok: Ahol lehetőségem van
Location: Többnyire Budapest
Contact:

Re: Beszélgető

Post by viking »

Tizenketten lefogjuk és mehet a pofon.
"Motivation is everything. Everyone can improve themselves..."
"You never know how far you might have gotten, unless you try!" Michael John Mentzer
"Pain is temporary...Glory is forever!"
User avatar
nylontacsko
Megélhetési síugró
Posts: 19654
Joined: 2007.02.20. 23:45
Motorom: Nincs. Nem is igen lesz többé.
Köridő(k): hring:2:09 | pring:2:16 l rijeka:1:49
Location: Győr

Re: Beszélgető

Post by nylontacsko »

ddt500 wrote:
predatork2 wrote:gondolom egyszer majd csak ugy állsz hozzá,hogy megmutatom ennek a fasznak! :smt036 csak POÉN!!!!!
Van ilyen hatása. :smt017 Csak eredménye nincs. :lol: Na kövi pályanapon érzem minden klappolni fog. 1:59 biztos és az 58 sem elképzelhetetlen! :smt026
Ne hagyd magad cukkolni Tibi.
Verjél le egyet a kisgyereknek, aztán annyi :smt021 :grin: :grin: :grin: :grin:
poɹoʇıuoɯ ɐ bǝɯ psʇıpɹoɟ
User avatar
viking
Site Admin
Posts: 42212
Joined: 2007.02.21. 09:31
Motorom: K4 volt, most K2
Itt motorozok: Ahol lehetőségem van
Location: Többnyire Budapest
Contact:

Re: Beszélgető

Post by viking »

"Motivation is everything. Everyone can improve themselves..."
"You never know how far you might have gotten, unless you try!" Michael John Mentzer
"Pain is temporary...Glory is forever!"
User avatar
ddt500
Site Admin
Posts: 39070
Joined: 2007.02.22. 10:39
Motorom: ZX-10R 08'
Itt motorozok: Hring, Pring
Köridő(k): hring=1:59.086
Location: Érd

Re: Beszélgető

Post by ddt500 »

tom war wrote:Ja!
Csak eljutok egyszer a Janihoz a motoromert...utana meg a palya kozelebe....:-))
Nyomassad Tibi! Most Te vagy a lelkunk!
:smt016
A WSBK Ducatiról:
"Nem baj! Még pár győzelem, azt annyit sem foroghat majd az a szar, hogy egyáltalán beinduljon" :smt005 :smt005 :smt005
tom war
Posts: 1969
Joined: 2007.03.06. 08:33
Location: Bp.

Re: Beszélgető

Post by tom war »

Ja!
Csak eljutok egyszer a Janihoz a motoromert...utana meg a palya kozelebe....:-))
Nyomassad Tibi! Most Te vagy a lelkunk!
Kill faster and be alive.
User avatar
mexikói
Posts: 377
Joined: 2009.02.01. 02:45
Motorom: 05' cbr 1000 RR,CR 250
Itt motorozok: pálya
Köridő(k): Kakucs 47,88 Slovakiaring 2:38.8 Hring 2:13,3
Location: Komárom-Esztergom megye Császár
Contact:

Re: Beszélgető

Post by mexikói »

Erről a fórumos témáról nekem is van véleményem,majd leírom,ha lesz rá idő.A lényeg,én sem szeretném,hogy megszűnjön.
Amikor ráülünk a motorra,akkor magunkra maradunk,és a PR már nem segít.
User avatar
ddt500
Site Admin
Posts: 39070
Joined: 2007.02.22. 10:39
Motorom: ZX-10R 08'
Itt motorozok: Hring, Pring
Köridő(k): hring=1:59.086
Location: Érd

Re: Beszélgető

Post by ddt500 »

No csak várjon csak míg hazaér. :D
A WSBK Ducatiról:
"Nem baj! Még pár győzelem, azt annyit sem foroghat majd az a szar, hogy egyáltalán beinduljon" :smt005 :smt005 :smt005
User avatar
viking
Site Admin
Posts: 42212
Joined: 2007.02.21. 09:31
Motorom: K4 volt, most K2
Itt motorozok: Ahol lehetőségem van
Location: Többnyire Budapest
Contact:

Re: Beszélgető

Post by viking »

Nem látom. :smt019
"Motivation is everything. Everyone can improve themselves..."
"You never know how far you might have gotten, unless you try!" Michael John Mentzer
"Pain is temporary...Glory is forever!"
User avatar
ddt500
Site Admin
Posts: 39070
Joined: 2007.02.22. 10:39
Motorom: ZX-10R 08'
Itt motorozok: Hring, Pring
Köridő(k): hring=1:59.086
Location: Érd

Re: Beszélgető

Post by ddt500 »

A WSBK Ducatiról:
"Nem baj! Még pár győzelem, azt annyit sem foroghat majd az a szar, hogy egyáltalán beinduljon" :smt005 :smt005 :smt005
User avatar
viking
Site Admin
Posts: 42212
Joined: 2007.02.21. 09:31
Motorom: K4 volt, most K2
Itt motorozok: Ahol lehetőségem van
Location: Többnyire Budapest
Contact:

Re: Beszélgető

Post by viking »

"Motivation is everything. Everyone can improve themselves..."
"You never know how far you might have gotten, unless you try!" Michael John Mentzer
"Pain is temporary...Glory is forever!"
User avatar
predatork2
Posts: 932
Joined: 2008.08.23. 19:11
Location: itthon

Re: Beszélgető

Post by predatork2 »

ddt500 wrote:
predatork2 wrote:gondolom egyszer majd csak ugy állsz hozzá,hogy megmutatom ennek a fasznak! :smt036 csak POÉN!!!!!
Van ilyen hatása. :smt017 Csak eredménye nincs. :lol: Na kövi pályanapon érzem minden klappolni fog. 1:59 biztos és az 58 sem elképzelhetetlen! :smt026
Ámen :smt023 :smt026
az utolsó meccs nem kellett volna!:)
User avatar
ddt500
Site Admin
Posts: 39070
Joined: 2007.02.22. 10:39
Motorom: ZX-10R 08'
Itt motorozok: Hring, Pring
Köridő(k): hring=1:59.086
Location: Érd

Re: Beszélgető

Post by ddt500 »

predatork2 wrote:gondolom egyszer majd csak ugy állsz hozzá,hogy megmutatom ennek a fasznak! :smt036 csak POÉN!!!!!
Van ilyen hatása. :smt017 Csak eredménye nincs. :lol: Na kövi pályanapon érzem minden klappolni fog. 1:59 biztos és az 58 sem elképzelhetetlen! :smt026
A WSBK Ducatiról:
"Nem baj! Még pár győzelem, azt annyit sem foroghat majd az a szar, hogy egyáltalán beinduljon" :smt005 :smt005 :smt005
User avatar
predatork2
Posts: 932
Joined: 2008.08.23. 19:11
Location: itthon

Re: Beszélgető

Post by predatork2 »

ddt500 wrote:
Blade_RRunner wrote:
Vágom én, hogy ez a fórum újabban arról szól, hogy kb 2 ember posztolgatja azokat a híreket, amiket magunktól is láthatunk ismert motoros site-okon. Csak éppen ennek semmi értelme. Egy fórum értelme az lenne, hogy ezekről meg a személyes tapasztalatainkról beszélgessünk. Akár hülyeségeket. Ötleteljünk, hangosan gondolkodjunk, tanuljunk egymás okos/hülye ötleteiből. De egyre világosabb, hogy itt ezer lóerős mustangot lehet posztolni meg mindenki által amúgy is olvasott híreket. Isten őrizz, hogy beszélgessünk személyes meglátásokkal meg személyes élményekről!

Én kérek elnézést, hogy leírtam a gondolataimat! :smt021
Hol az ezer lóerős Mustang? :smt026
De ha már felmerültek kérdések és elméletek akkor én is leírom a magamét. :roll:

Először is. Ez a fórum gyakorlatilag tetszhalott állapotban van. Ha valaki nem tudná csak és kizárólag ÉN tartom/tottam életben. Amikor megszűnt a gsxrfans.hu domain (a cég akitől béreltük eltűnt) csak annyit kellett volna mondanom, hogy : "Hát akkor ennyi volt"....és ennyi lett volna. Senki egy szalmaszálat nem tett keresztbe (pedig nem én vagyok az alapító). Én fizetem a .com-ot, én könyörögtem be ingyenes szerverbe (azért féltucat aktív tag miatt miatt én se fogok havi 10 rugót fizetni). Miért nem hagytam a feledésbe merülni? Az emlékek és az itt felgyülemlett tudás miatt!
Valaki pár hónapja megkérdezte hol döntötte meg a stock 1000-es pályarekordot Bayliss az új Ducati bemutatóján tükrös lámpás motorral? 10mp alatt megtaláltam itt a fórumban. (Persze Viking postja volt :smt038 ). Rendszeresen olvasom vissza 2007-től a versenyeket, meg a pályamotoros részleget. Jó látni hová eljutott egy-két ember. Bérczi Dávid bemondta, hogy a PC-től 2mp fog jönni olyan szar a motorja és nem hitték el neki. Kapott PC-t és 1:57! Jó visszaolvasni a külföldi pályás beszámolókat mert egyszerűen nincs már ilyen!
Ha valaki szentimentálisnak tart ezért vagy csak szimplán hülyének hát tegye. :lol:

A másik ok, hogy sajnos akárki akármit mond nincs másik normális fórum. Higgyetek nekem hisz én ott vagyok az összesen! :lol: A sportmotor az lehetne...de ott túl sok az olyan kérdés, hogy "Hány liter olaj kell a motoromba?". Írok oda is de nem érzem a sajátomnak. Jó lenne ha onnan pár aktív, értelmes ember átjönne ide csak félek hoznák a sleppet is. Itt azért még mindig családias a hangulat és mindenki ismeri kb. mindenkit. :wink:
A Facebook csoportok? Azokat is olvasom. Nem véletlenül nem vagyok tag. Még a Keleti Vég talán jó lenne de ott is van egy-két ember (hölgy) akivel egyszerűen nem vagyok hajlandó szót váltani. Fizikai fájdalmat okoz a kijelentéseivel. :lol: itt nem sokáig maradtak meg a gyagyások.
És a csoportok nem fórum. Ott aztán keresgélhetsz régi dolgokat. : jaaaj :

Sajnos a régi gárdából már alig maradtunk. Ki a régi gárda? Hát meg lehet nézni a taglistát. 2007-2008. Nagy részük nem motorozik már pedig anno némelyikük megkerülhetetlen volt ha a pályázás került szóba. (Bár GSX-R fans vagyunk jó ideje inkább pályamotoros oldalként működünk). Többen a régiek közül is kérdezik, hogy mi a fenéért megy a fórum 2 embernek? Hát ezért!

A lényeg, hogy most ez a helyzet. Vagy elvegetálunk itt amíg újra fel nem virágzik a pályamotoros közeg vagy becsukjuk a boltot és mindenki megy amerre lát.
Én amíg bírom erővel és pénzzel itt leszek. Kb. 2 generációnyi pályamotorost túléltem. Ricco, Csoda, Reffes, a pályamotorosok 99%-nak ezek a nevek semmit nem mondanak. Amikor én elkezdtem ők voltak a GSXR-Klub kupa "nagy/hírhedt nevei". Akik "velem" (1-2 év eltéréssel) kezdték azok is szinte mind abbahagyták.
Ezt csak azért írom, hogy lássátok én ezt már többször is átéltem és elfogadtam, hogy ez egy ilyen közeg. Az emberek kiöregszenek, összetörik magukat, elfogy a motivációjuk vagy a pénzük.
Sajnos a legtöbben ezzel együtt az érdeklődésüket is elveszítik amit mondjuk nem tudok megérteni. Ha holnap azt mondanák soha többé nem motorozhatok akkor is itt lennék és kommentálnám a WSBK futamokat mert imádom nézni! :roll:

Na ezt kiadtam magamból. :D

Lássuk a konkrét problémát. Dávid. Ne vedd a szívedre a dolgokat. Látod a Predi is csak azért jár ide, hogy engem baszogathasson. Szerencsére egyszer már behúzott a csőbe és felbaszta az agyam de egyszer volt Budán kutyavásár! :smt098 Nem vagyok hajlandó komolyan venni ha nekem címez valamit. És ha komolyan gondolja? Kit érdekel? Nem is motorozik már! :smt019
Igen tudom szánalmas, hogy évek óta kínlódom egy helyben de szerencsére senkit nem köteleztem arra, hogy olvassa a beszámolóimat. Segítséget sem kapok túl sok embertől (a szarul mész, nem húzod neki kijelentések a videóimnál nem minősülnek segítségnek :smt005 ) szóval pofa be. :smt075

Ezzel együtt sem értem az elmúlt 2 nap hsz-nek egy részét de a végén arra jutottam, hogy tréfának szánták. VIK valszeg valóban csak annak tud örülni, hogy kiment és egy jót motorozott hiszen idén már többet volt kint a Ringen mint az elmúlt 5 évben összesen! :smt038 Figyelek ám! :roll:

Nyugodtan írd le a tapasztalataidat, gondolataidat hiszen ezért van a fórum. Nem a hírek linkelgetése miatt. Bár itt is van némi félreértés.
1. Nem mindenki olvassa az összes site-ot így van, hogy meglepnek új hírrel.
2. A cikket nem azért linkeljük, hogy elolvasd hanem hogy elmond róla a véleményed. Ha szoktál kommentálni facebook-os hírt akkor tudod miről beszélek. Ha nem akkor tök mindegy de fogadd el, hogy mások szoktak. :lol:

Szóval nehogy már összevesszünk ilyen hülyeségen. :wink: Fogadjuk el a tényt, hogy néhány pályamotoros és Viking ír erre a fórumra. Próbáljunk meg legalább mi jól kijönni egymással. :roll:
jajjjjj Tibim!!!dehogy basztatlak,olyan vagyok CT Fletcher,akkor sem dicsérnélek ha jol mennél! :smt036 de nem mész így hát basztatlak,gondolom egyszer majd csak ugy állsz hozzá,hogy megmutatom ennek a fasznak! :smt036 csak POÉN!!!!!
az utolsó meccs nem kellett volna!:)
User avatar
Blade_RRunner
C3PO
Posts: 442
Joined: 2012.04.17. 20:48
Motorom: BMW S1000R Sport / K8 GSX-R750
Köridő(k): hring=2:07:0 | ering=1:24.1 | Pring=2:14.8
Location: Medvefalva

Re: Beszélgető

Post by Blade_RRunner »

ddt500 wrote:
VIK-001 wrote:
ddt500 wrote:Azt azóta sem bánom. Emlékszem milyen jó poénokat sütött el amikor Simoncelli meghalt. :smt011 A facebookon is állandóan belé botlom. Ott is a valóságtól elrugaszkodva próbálja megreformálni a magyar pályamotoros világot. :lol:
mindig az van "mert amerikában egy így van úgy van..." akkor a faszét nem kapja a cókmókját az ilyen és megy vissza és akkor faxa minden mi köti ebbe a porfészekbe??? :D
Ő dolga. Ettől még biztos rendes ember. Ezért is kerülöm el. Tudom, hogy csak vita lenne a vége. És nem a jó értelembe vett vita.
Hmmm, akkor nem csak nálam sikerült kinyitnia a bicskát az életidegen, fotelból okoskodós, más emberek faszával csalánt verdeső faszságaival.
VIK-001 wrote: ereszd el a torkom megfulladok... :D
Na, most az egyszer utoljára! :wink:
User avatar
ddt500
Site Admin
Posts: 39070
Joined: 2007.02.22. 10:39
Motorom: ZX-10R 08'
Itt motorozok: Hring, Pring
Köridő(k): hring=1:59.086
Location: Érd

Re: Beszélgető

Post by ddt500 »

VIK-001 wrote:
ddt500 wrote:Azt azóta sem bánom. Emlékszem milyen jó poénokat sütött el amikor Simoncelli meghalt. :smt011 A facebookon is állandóan belé botlom. Ott is a valóságtól elrugaszkodva próbálja megreformálni a magyar pályamotoros világot. :lol:
mindig az van "mert amerikában egy így van úgy van..." akkor a faszét nem kapja a cókmókját az ilyen és megy vissza és akkor faxa minden mi köti ebbe a porfészekbe??? :D
Ő dolga. Ettől még biztos rendes ember. Ezért is kerülöm el. Tudom, hogy csak vita lenne a vége. És nem a jó értelembe vett vita.
A WSBK Ducatiról:
"Nem baj! Még pár győzelem, azt annyit sem foroghat majd az a szar, hogy egyáltalán beinduljon" :smt005 :smt005 :smt005
Post Reply

Return to “Duma-box”