Beszélgető

Itt lehet bátran eszmét cserélni

Moderators: ddt500, nylontacsko, viking

User avatar
viking
Site Admin
Posts: 42212
Joined: 2007.02.21. 09:31
Motorom: K4 volt, most K2
Itt motorozok: Ahol lehetőségem van
Location: Többnyire Budapest
Contact:

Re: Beszélgető

Post by viking »

"Motivation is everything. Everyone can improve themselves..."
"You never know how far you might have gotten, unless you try!" Michael John Mentzer
"Pain is temporary...Glory is forever!"
VIK-001
Posts: 794
Joined: 2014.04.09. 20:53
Motorom: R6
Itt motorozok: MátraTT
Köridő(k): under 2"30 @ Hring

Re: Beszélgető

Post by VIK-001 »

viking wrote:Annyit válaszolt, hogy az eredeti szelepek és dugattyúk vannak a blokkban.
40.000-enként csinál szelepállítást.

én arra lennék kíváncsi h mennyi a gyári előírás d.gyűrű cserére..
User avatar
Blade_RRunner
C3PO
Posts: 442
Joined: 2012.04.17. 20:48
Motorom: BMW S1000R Sport / K8 GSX-R750
Köridő(k): hring=2:07:0 | ering=1:24.1 | Pring=2:14.8
Location: Medvefalva

Re: Beszélgető

Post by Blade_RRunner »

[Nagyon OFF, ezért ide. Bocs, ha lenne jobb helye is!]

Bp-en, lehetőleg XIV/XIII-ik kerületben vagy a Belvárosban tudtok e ajánlani olyan robogó szervizt, ahova nyugodt szívvel vihetjük a Suzuki Lets II robogókat?
Kis, egyszerű, tuningmentes, munkábajárós 50 ccm-es 2T gyöszök, de néha azért van ez-az velük. Ha értenek hozzá, és nem átverésből akarnak megélni, már elég.

Előre is köszi!
User avatar
viking
Site Admin
Posts: 42212
Joined: 2007.02.21. 09:31
Motorom: K4 volt, most K2
Itt motorozok: Ahol lehetőségem van
Location: Többnyire Budapest
Contact:

Re: Beszélgető

Post by viking »

Japánban is kezdődik a buli:

Image
"Motivation is everything. Everyone can improve themselves..."
"You never know how far you might have gotten, unless you try!" Michael John Mentzer
"Pain is temporary...Glory is forever!"
User avatar
viking
Site Admin
Posts: 42212
Joined: 2007.02.21. 09:31
Motorom: K4 volt, most K2
Itt motorozok: Ahol lehetőségem van
Location: Többnyire Budapest
Contact:

Re: Beszélgető

Post by viking »

"Motivation is everything. Everyone can improve themselves..."
"You never know how far you might have gotten, unless you try!" Michael John Mentzer
"Pain is temporary...Glory is forever!"
User avatar
viking
Site Admin
Posts: 42212
Joined: 2007.02.21. 09:31
Motorom: K4 volt, most K2
Itt motorozok: Ahol lehetőségem van
Location: Többnyire Budapest
Contact:

Re: Beszélgető

Post by viking »

"Motivation is everything. Everyone can improve themselves..."
"You never know how far you might have gotten, unless you try!" Michael John Mentzer
"Pain is temporary...Glory is forever!"
User avatar
viking
Site Admin
Posts: 42212
Joined: 2007.02.21. 09:31
Motorom: K4 volt, most K2
Itt motorozok: Ahol lehetőségem van
Location: Többnyire Budapest
Contact:

Re: Beszélgető

Post by viking »

Elhunyt Massimo Tamburini.

Image
"Motivation is everything. Everyone can improve themselves..."
"You never know how far you might have gotten, unless you try!" Michael John Mentzer
"Pain is temporary...Glory is forever!"
User avatar
badzoli
Posts: 1952
Joined: 2009.04.06. 14:35
Motorom: Honda CBR600RR '07
Itt motorozok: Hring és mindefelé
Location: RoseHill
Contact:

Re: Beszélgető

Post by badzoli »

Ha még valaki nem látta volna a facebook-on, teszek ide is egy linket a DTM-es képeimhez.

https://plus.google.com/photos/10073236 ... uL2h9-rvAE
"Kit ölt meg? Senkit, még csak reggel van!" dr.House

Minden jó valamire. Ha más nem, elrettentésre.
User avatar
badzoli
Posts: 1952
Joined: 2009.04.06. 14:35
Motorom: Honda CBR600RR '07
Itt motorozok: Hring és mindefelé
Location: RoseHill
Contact:

Re: Beszélgető

Post by badzoli »

Ha már itt tesztel a DTM és be is lehet menni, gondoltam, kinézek ma. Reggel kicsit szürke volt az ég, így nem kapkodtam el a felkelést, végül fél1körül értem a ringre, ahol épp szünet volt 1ig.
Csak a fedett tribün van kinyitva, az ingyenes.
Láttam ma Glock-ot menni (legalábbis az ő tábláját láttam), meg még jópár autót, beszarás, hogy milyen hangjuk van. Beesnek a boxutca bejárathoz, bekapcsolja a korlátozót és valami égtelen puskaropogás némelyikből.
Ha valaki még ki tud ugrani délután, ne habozzon, megéri. :)
"Kit ölt meg? Senkit, még csak reggel van!" dr.House

Minden jó valamire. Ha más nem, elrettentésre.
Miller
Traktorszelidítő tangóharmonikás
Posts: 4026
Joined: 2007.03.29. 09:24
Motorom: Suzuki AN 400 K1

Re: Beszélgető

Post by Miller »

Jó döntés szerintem. :smt023

Én sem a várost, sem a lakást nem szeretem.
User avatar
ddt500
Site Admin
Posts: 39070
Joined: 2007.02.22. 10:39
Motorom: ZX-10R 08'
Itt motorozok: Hring, Pring
Köridő(k): hring=1:59.086
Location: Érd

Re: Beszélgető

Post by ddt500 »

badzoli wrote: Az Érd-Diósd vonal szerintem is az egyik legjobb és még valamennyire elérhető környék. Mind távolságban, mind pénzben.
De azért gratula, remélem, minden simán megy a vételnél. És aztán meg legyen sok örömötök benne. :wink:
Köszi. Reméljük. :grin:
A WSBK Ducatiról:
"Nem baj! Még pár győzelem, azt annyit sem foroghat majd az a szar, hogy egyáltalán beinduljon" :smt005 :smt005 :smt005
User avatar
badzoli
Posts: 1952
Joined: 2009.04.06. 14:35
Motorom: Honda CBR600RR '07
Itt motorozok: Hring és mindefelé
Location: RoseHill
Contact:

Re: Beszélgető

Post by badzoli »

ddt500 wrote:
badzoli wrote:
ddt500 wrote:Érd most tele van jobbnál jobb eladó házakkal.
Nagyon sokan rájöttek, hogy inkább visszaköltöznének a városba. Én laktam Diósdon, nem mondom, hogy rossz, de nem vagyok benne biztos, hogy mégegyszer kiköltöznék. Persze, abban sem, hogy nem. Vagy nem is tudom...
Én is szívesen laknék a városban egy saját házban valami csendes környéken. De lakásban soha többé. A 3 év alatt a 3-ik lakást nyúzom és egyszerűen elegem van a szomszédokból. Még amelyikkel nincs baj az is idegesít. És rendes bp-i házra nincs 40 misink. Most a Móricz Zs. krt. mellett lakom egy relatíve nagy lakásban és valóban marha jó, hogy csak átsétálok az Allee-ba gyakorlatilag minden itt van 3 percnyi járóföldre. De a villamos itt zakatol (hahaha), a lépcsőházban nagy a forgalom, az ablakot nem lehet kinyitni stb. stb. stb. A két gyerek meg menne.
Egyébként megnéztünk kb. 70 házat vidéken. A fő eladási indokok a következők: bebukott hitel, válás (bebukott hitel miatti válás), kirepült gyerekek. Az eladók nagyrészt nem a városba költözött hanem helyben lakásba vagy még kijjebb.
Ehhez persze hozzátartozik, hogy 25 éves koromig Solymáron laktam tehát nekem a kertes ház a "normális". Szóval ki akarok költözni de azért még se messzire. Csak Solymáron 20 millióért telket kapsz nem házat. :lol: Pilisvörösvár detto, Piliscsaba cigánytelep. Voltunk vagy 10 faluban/városban.
Az Érd-Diósd vonal szerintem is az egyik legjobb és még valamennyire elérhető környék. Mind távolságban, mind pénzben.
De azért gratula, remélem, minden simán megy a vételnél. És aztán meg legyen sok örömötök benne. :wink:
"Kit ölt meg? Senkit, még csak reggel van!" dr.House

Minden jó valamire. Ha más nem, elrettentésre.
User avatar
ddt500
Site Admin
Posts: 39070
Joined: 2007.02.22. 10:39
Motorom: ZX-10R 08'
Itt motorozok: Hring, Pring
Köridő(k): hring=1:59.086
Location: Érd

Re: Beszélgető

Post by ddt500 »

badzoli wrote:
ddt500 wrote:Érd most tele van jobbnál jobb eladó házakkal.
Nagyon sokan rájöttek, hogy inkább visszaköltöznének a városba. Én laktam Diósdon, nem mondom, hogy rossz, de nem vagyok benne biztos, hogy mégegyszer kiköltöznék. Persze, abban sem, hogy nem. Vagy nem is tudom...
Én is szívesen laknék a városban egy saját házban valami csendes környéken. De lakásban soha többé. A 3 év alatt a 3-ik lakást nyúzom és egyszerűen elegem van a szomszédokból. Még amelyikkel nincs baj az is idegesít. És rendes bp-i házra nincs 40 misink. Most a Móricz Zs. krt. mellett lakom egy relatíve nagy lakásban és valóban marha jó, hogy csak átsétálok az Allee-ba gyakorlatilag minden itt van 3 percnyi járóföldre. De a villamos itt zakatol (hahaha), a lépcsőházban nagy a forgalom, az ablakot nem lehet kinyitni stb. stb. stb. A két gyerek meg menne.
Egyébként megnéztünk kb. 70 házat vidéken. A fő eladási indokok a következők: bebukott hitel, válás (bebukott hitel miatti válás), kirepült gyerekek. Az eladók nagyrészt nem a városba költözött hanem helyben lakásba vagy még kijjebb.
Ehhez persze hozzátartozik, hogy 25 éves koromig Solymáron laktam tehát nekem a kertes ház a "normális". Szóval ki akarok költözni de azért még se messzire. Csak Solymáron 20 millióért telket kapsz nem házat. :lol: Pilisvörösvár detto, Piliscsaba cigánytelep. Voltunk vagy 10 faluban/városban.
A WSBK Ducatiról:
"Nem baj! Még pár győzelem, azt annyit sem foroghat majd az a szar, hogy egyáltalán beinduljon" :smt005 :smt005 :smt005
User avatar
badzoli
Posts: 1952
Joined: 2009.04.06. 14:35
Motorom: Honda CBR600RR '07
Itt motorozok: Hring és mindefelé
Location: RoseHill
Contact:

Re: Beszélgető

Post by badzoli »

ddt500 wrote:Érd most tele van jobbnál jobb eladó házakkal.
Nagyon sokan rájöttek, hogy inkább visszaköltöznének a városba. Én laktam Diósdon, nem mondom, hogy rossz, de nem vagyok benne biztos, hogy mégegyszer kiköltöznék. Persze, abban sem, hogy nem. Vagy nem is tudom...
"Kit ölt meg? Senkit, még csak reggel van!" dr.House

Minden jó valamire. Ha más nem, elrettentésre.
User avatar
ddt500
Site Admin
Posts: 39070
Joined: 2007.02.22. 10:39
Motorom: ZX-10R 08'
Itt motorozok: Hring, Pring
Köridő(k): hring=1:59.086
Location: Érd

Re: Beszélgető

Post by ddt500 »

viking wrote:Hát ez kibaszott jó vételnek tűnik!!!
Rezsiköltség mennyi?
Érd most tele van jobbnál jobb eladó házakkal.
A számlák alapján 90-100 körül ha normális a tél. A mostani nem volt az. De lehet beficcentünk egy vegyes tüzelésű kazánt, hogy olcsóbb legyen a fűtés. Most meg itt a buzi rezsicsökkentés. Szóval a fasz se tudja. :lol: Nyilván nem annyi mint a 70nm lakásunk volt. :wink:
A WSBK Ducatiról:
"Nem baj! Még pár győzelem, azt annyit sem foroghat majd az a szar, hogy egyáltalán beinduljon" :smt005 :smt005 :smt005
Post Reply

Return to “Duma-box”