2009 oktober 30-31-november 1, MISANO

Szervezett kül- és belföldi pályanapok.Gazda és moderátor:Félsvéd
Locked
User avatar
Koca
A lekvár mágus
Posts: 1312
Joined: 2007.08.27. 16:23
Motorom: GSX-R 750, SV 1000R
Köridő(k): javulóban...
Location: versenypálya, lekvárgyár
Contact:

Re: 2009 oktober 30-31-november 1, MISANO

Post by Koca »

De jó volt olvasni ezeket a beszámolókat! :)
Gratulálok ****! Nagy vagy! :smt023
THE PIG
User avatar
FélSvéd
Posts: 4700
Joined: 2007.02.23. 01:23
Motorom: GSXR1000K5,ZX10r &DucST4s
Itt motorozok: főleg Európa pályáin
Köridő(k): Hring2:00 Pring2:05 Misan1:48Mug2:08,Alm1:51
Location: holittholott
Contact:

Re: 2009 oktober 30-31-november 1, MISANO

Post by FélSvéd »

viking wrote:Ügyesek vagytok! :smt038
Muggas egyébként milyen motorral karcolt?
Azt irta amonitor hogy Ausztràl a csàvo, CBR1000rr, de nagyon rendes volt, a Superbike versenyen 7 kòr utàn kiàllt, hogy semmilyen listàban ne zavarja be az amatòròket, de mint emlitettem engem mèg lekòròzòtt.
tul vagyok a vacsoràn, sràcok gyertek vissza!!!!!!!!!!
ImageImagefekezzrovidebbet.blog.hu Image
Racer=Csak annyira menj lassan, hogy te légy a leggyorsabb!
User avatar
nylontacsko
Megélhetési síugró
Posts: 19654
Joined: 2007.02.20. 23:45
Motorom: Nincs. Nem is igen lesz többé.
Köridő(k): hring:2:09 | pring:2:16 l rijeka:1:49
Location: Győr

Re: 2009 oktober 30-31-november 1, MISANO

Post by nylontacsko »

Én is gratulálok ****!
Király napok lehettek. :smt038 :smt023 :: gsxr ::
poɹoʇıuoɯ ɐ bǝɯ psʇıpɹoɟ
User avatar
RB26DET
Posts: 2965
Joined: 2007.02.21. 21:04
Motorom: K7 600
Itt motorozok: Pálya
Location: Tát-Sárisáp

Re: 2009 oktober 30-31-november 1, MISANO

Post by RB26DET »

Grat öreg harcos!
Ügyes vagy!!! :smt023
Image
User avatar
viking
Site Admin
Posts: 42212
Joined: 2007.02.21. 09:31
Motorom: K4 volt, most K2
Itt motorozok: Ahol lehetőségem van
Location: Többnyire Budapest
Contact:

Re: 2009 oktober 30-31-november 1, MISANO

Post by viking »

Ügyesek vagytok! :smt038
Muggas egyébként milyen motorral karcolt?
"Motivation is everything. Everyone can improve themselves..."
"You never know how far you might have gotten, unless you try!" Michael John Mentzer
"Pain is temporary...Glory is forever!"
User avatar
FélSvéd
Posts: 4700
Joined: 2007.02.23. 01:23
Motorom: GSXR1000K5,ZX10r &DucST4s
Itt motorozok: főleg Európa pályáin
Köridő(k): Hring2:00 Pring2:05 Misan1:48Mug2:08,Alm1:51
Location: holittholott
Contact:

Re: 2009 oktober 30-31-november 1, MISANO

Post by FélSvéd »

Nagy nap volt a mai. Ismèt fantasztikus napsùtès.
Azzal kezdòdòtt hogy Zsir valami hirtelen jòtt ok folytàn òsszepakolt ès hazaindult.
A jo idò ellenère sem tudott senki javitani a verseny elòtti 2 menetben. Nekem elòszòrre csak 57, a màsodik menetben is csak 53, de a tòbbiek sem tudtàk a warm up-on hozni a formàjukat.

Jòttek a versenyek, 600 kezdett. Mostmàr nem szabadott a pitlane-ben sem felsorakozni hanem a boxutcàban, tehàt a prakolo felòl àllt fel a sor. Kb 20 meterenkènt ment ki egy versenyzò ès csak az volt a parancs hogy egy kòr felvezetòvel, addig senki nem elòzhet ès mindenki csak az ora ellen kùzd amikor elòszòr àthalad a cèlon. Onnantol a 8 kòr òsszideje szàmit, tehàt nem a cèlbaèrès sorrendje.
A felvezetò kòr màr olyan gyors hogy a 20 mèteres hèzagok 100 mèterre nòttek, ami tulajdonkèppen jot tesz minden versenyzònek hiszen ugyis az ora ellen megy a verseny,
Csabi 10. helyre kvalifikàlt, Tompi 13. helyròl indult elvileg, de a rajtnàl nagy volt a keveredès ugyhogy szerintem az elsò 10 indulo utàn màr mindegy volt a sorrend.
Fentròl a lelàtorol izgultuk vègig. Csabi harmadik kòrben ki akart fèkezni valakit de besokalt ès sajnos lement a pàlyàrol, de azonnal ujra ùldòzòbe is vette a fickot. A gond csak az hogy az òsszidò szàmit tehàt nem az elòzès a lènyeg, de azzal a besokalàssal valoszinù vesztett rògtòn tòbb helyezèst annak ellenère hogy ugyanoda àllt vissza mint ahonnan besokalt. Tompi pèldàul az egyenletessègèvel tùndòkòlt, igaz hogy a làtoterùnkben nem elòzòtt de a hàtso rèszen mègis òsszezàrtak elòtte valami lekòròzòttek ès mindkettòt megèrintette vàllal!!!!
A vègeredmèny meglepetèsre az lett hogy Tompi lett a 9. Csabi 10. igy mindketten kupàt kaptak. Tompi pb-je 1:50.4, Csabàè 1:49.2
Aztàn Qpi jòtt a 750 el. Nagyon szèpen ment vègig ès dobàlta a 49 es kòròket ès ha nem tartjàk fel akkor dobogos lett volna, igy is 4. lett szèp kupàval. legjobb kòre 1:49.6
Aztàn jòtt a stock1000 es verseny, ahol Adàm 20. helyròl, èn 23. helyròl indultunk, de szerintem biztos hogy nem stimmelt a kigurulàs, de mint màr mondtam, itt tòk mindegy volt. Annyira gyors volt a felvezetò kòr hogy nem kellett sokat eròlkòdnòm hogy jo nagy hèzag alakuljon ki elòttem. Amikor kòzeledett màr a cèlegyenes akkor mèg bekapcsoltam a videot is ès onnan tùz.
Egyszer sem tudtam a kòridòmèròmre nèzni, csak nagyon pontosan akartam kiszàmolni a fèktàvokat ès nagyon figyeltem arra hogy verseny iveken motorozzak, tehàt hogy nagyon nehèz lehessen elòzni. Ez annyira jol sikerùlt hogy egyetlen ember nem elòzòtt meg a teljes verseny alatt, viszont èn 2 embert èrtem utol ès gond nèlkùl fèkeztem ki mindkettòt.
Amikor vègre leintettek minket, akkor lazàn megnèztem a levezetò kòrben a kòrideimet, ès boldogan konstatàltam hogy uj pb volt vagy kettò is, de a legjobb 1:51.2.
Mindenki nagyon gratulàlt a boxban, ahol megtudtam hogy Adàm 16. lett èn 20. Neki nem sikerùlt uj pb, a legjobb kòre neki is 1:51.2.
Ezekutàn màr mondtàk is be hogy a Superbike Open verseny indul. Egy pillanatig gondolkoztam hogy elinduljak e azon is pihenès nèlkùl, mert Csabi, Tompi ès Adàm nem akartak mègegy versenyt, csak Qpi akart duplàzni. Aztàn gyorsan tankoltunk Golyo segitsègèvel ès mèg inni sem volt idòm, mentem felàllni a versenyre.
Ez a verseny ugyanugy alakult, csak ezt màr nem videoztam, mert nem volt hely a kàrtyàn. A felvezetò kòrben nem kapkodtam el semmit, viszont a cèlegyenestòl annàl inkàbb. Egyedùl Karl Muggeridge elòzòtt meg amikor lekòròzòtt, de senki màst nem kellett elengednem, asszem csak egyet kellett elòznòm. Itt is a levezetòben kukkantottam meg a kòridòket ès majd leugrottam a motorrol amikor meglàttam hogy 3 db 50 es kòròm is van, a legjobb 1:50.666
Qpi 12. lett, èn 13.
Qpi 8 kòròs òsszideje 14:46.8, az enyèm meg 14:51.6 tehàt a 8 kòr alatt òsszesen majdnem 5 màsodpercet kaptam csak tòle.
Sajnos nincs nàlam lista 600 rol mert èrdekes lenne òsszehasonlitani az ò òsszidejùket is.
Annak ellenère hogy fantasztikus napsùtès volt a versenyek utàn is mègis mindenki pakolni kezdett. A dijkiosztorol persze nem maradtunk le ès a 3 magyar legèny akik megèrdemeltèk, kaptak kupìakat is.
De èn is nagyon boldog vagyok hiszen minden àlmomat tulteljesitettem, hiszen erre az 1:50.666 ra senki nem szàmitott.
Nem lettem utolso a magyar csapatban sem, hiszen Golyot (1:52-t karcolt ma dèlelòtt kòlcsònmotorral) Zsirt ès az utolso pillanatban mèg Adàmot is magam mògè nyomtam. (ès mèg a tavalyi nagycsapat legjobbjàt, Aqua tavalyi idejèt is!)
Alig màsfèl màsodpercet kapni Balog Csabitol, sosem hittem volna hogy ilyen kòzel kerùlhetek hozzà. A fiuk nagyon soxor gratulàltak, valoszinù làttàk rajtam hogy ezekèrt a szavakèrt csinàlom az egèszet.
4 èv kitarto munkàja van ebben, meg egy nagyon jo motor.
A tèrdem? Sehol.....
Ennèl jobb szezonzàrot semelyikùnk nem tudott volna elkèpzelni, mindenki baromi boldogan zàrta a szezont, ès bukta nèlkùl!
A bucsu utàn òk hazaindultak, èn meg elugrottam Riminibe megnèzni a Italia Miniaturàt. Az orszàg òsszes hires èpùletèt elhelyeztèk egy hosszukàs Olaszorszàgra hasonlito parkba ami tele van gyònyòrùen kidolgozott makatt èpùletekkel. Gyerekkel kimondottan nagy èlmèny, mert sok ingyenes atrakcio is van a belèpòben.
A videot innen a hotel computerèròl nem tudom feltòlteni, majd holnap èjjel otthon.
Szar lesz ma este egyedùl vacsoràzni a hotelben de nekem dèlelòtt megy a repùlòm, de elòtte vagy 350 kmt kell mèg vezetnem, leadnom a bèrkocsit stb.
ImageImagefekezzrovidebbet.blog.hu Image
Racer=Csak annyira menj lassan, hogy te légy a leggyorsabb!
User avatar
repsol norbi
Posts: 359
Joined: 2009.05.15. 07:22
Motorom: 1000 RR 2x
Itt motorozok: aszfalt
Köridő(k): Hring 2.03.0
Location: Budapest XVII.ker.
Contact:

Re: 2009 oktober 30-31-november 1, MISANO

Post by repsol norbi »

hát, nem kicsit irigykedek :smt017 ......nagyon ügyik vagytok :grin: .....csak így tovább....... :smt023
"Ne láttam még vadat, mely szánná magát.." O.W.
Image
Sponsored by: http://www.idomjavitas.hu ; http://www.uningroup.com/
Image
User avatar
FélSvéd
Posts: 4700
Joined: 2007.02.23. 01:23
Motorom: GSXR1000K5,ZX10r &DucST4s
Itt motorozok: főleg Európa pályáin
Köridő(k): Hring2:00 Pring2:05 Misan1:48Mug2:08,Alm1:51
Location: holittholott
Contact:

Re: 2009 oktober 30-31-november 1, MISANO

Post by FélSvéd »

Egyèbkènt a holnapi versenyekròl
Qpi nagymellènnyel mondogatja hogy megnyeri a 750 et, mivel fingunk sincs melyikbòl hàny van igy akàr igaz is lehet. (ma nem birtuk kivàrni hogy kihirdessèk a rajtràcsokat)
Tompi egyre sùrùbben mondogatja hogy szerinte kevès 600 van ès komoly esèlyùk van Csabival i
Csabi nem egy nagykèpù sràc viszont ò a legjobb motoros, attol fèlek hogy ò a versenyen vagy bemegy 50 alà vagy elesik
Adàm meg èn tisztàban vagyunk azzal hogy az elòttùnk listàn lèvò bò 50 rider nagyrèsze ezres igy mi nem remènykedùnk semmiben

Magyarul holnap Csabièkèrt fogunk szurkolni
ImageImagefekezzrovidebbet.blog.hu Image
Racer=Csak annyira menj lassan, hogy te légy a leggyorsabb!
User avatar
aquabase
Posts: 1264
Joined: 2008.01.24. 19:50
Location: Kiskőrös GSX-R 1000

Re: 2009 oktober 30-31-november 1, MISANO

Post by aquabase »

köszi **** az infót, és gratula, jól mentek, csak így tovább! :smt023
Azon a napon válik az ember igazán felnőtté, amelyiken először nevet magán tiszta szívből.
User avatar
nylontacsko
Megélhetési síugró
Posts: 19654
Joined: 2007.02.20. 23:45
Motorom: Nincs. Nem is igen lesz többé.
Köridő(k): hring:2:09 | pring:2:16 l rijeka:1:49
Location: Győr

Re: 2009 oktober 30-31-november 1, MISANO

Post by nylontacsko »

:smt038 :smt023
poɹoʇıuoɯ ɐ bǝɯ psʇıpɹoɟ
User avatar
viking
Site Admin
Posts: 42212
Joined: 2007.02.21. 09:31
Motorom: K4 volt, most K2
Itt motorozok: Ahol lehetőségem van
Location: Többnyire Budapest
Contact:

Re: 2009 oktober 30-31-november 1, MISANO

Post by viking »

Te és Muggas milyen csoportba kéri át magát az 1:38-ával, hogy ne akadjon bele senkibe? :lol:
"Motivation is everything. Everyone can improve themselves..."
"You never know how far you might have gotten, unless you try!" Michael John Mentzer
"Pain is temporary...Glory is forever!"
User avatar
Dave
Posts: 522
Joined: 2008.01.14. 22:37
Location: Sárisáp

Re: 2009 oktober 30-31-november 1, MISANO

Post by Dave »

:smt041
User avatar
FélSvéd
Posts: 4700
Joined: 2007.02.23. 01:23
Motorom: GSXR1000K5,ZX10r &DucST4s
Itt motorozok: főleg Európa pályáin
Köridő(k): Hring2:00 Pring2:05 Misan1:48Mug2:08,Alm1:51
Location: holittholott
Contact:

Re: 2009 oktober 30-31-november 1, MISANO

Post by FélSvéd »

Naszoval, A màsodik nap is egy ujjabb veròfènyes nap, itt tènyleg nincs mèg vège a szezonnak. Ma màr 180 an voltunk a pàlyàn.
dèleòtt mindenki pihentebb, akkor jònnek mindenkinek a jo idòk, kb, 14.00 oràig mindenki jol birja de az utolso 2 menetben senkinek nem sikerùlt a javitàs, ez tegnap is igy volt.
Dèlelòtt feltettem azt az elsò gumit amit Brnoban vettem a WSBK supersportos Crutchlow-tol (Supercorsa SC2)
Alig akart vele befordulni a gèp irtozatosat kellett nyomni a kormànyon. Ugylàtszik amikor màr kicsit megkopik az oldala ès hegyes lesz akkor sokkal kònnyebb bedònteni mert dèlutànra màr nem volt gond vele.
Csabi èes Tompi az elsò 2 menetbens zenvedtek ès nem tudtak javitani ès kèrtèek intèzzem el hogy mègis mehessenek a supergyors csoprtba, mert a gyorsba mindig beleakadnak valakibe. Persze elintèztem ìes onnantol szàrnyaltak
Csabi nagyon òrùlt a mai javitàsànak, 1:50.7, Sorrendben utàna Ràcz Adàm kòvetkezik 1:51.0 aztàn Tompi 1:51.2, utàna Qpi 1:51.6, majd èn 1:51.8, Golyo 1:54, Zsir 1:57.8
Adàm, Qpi meg èn maradtunk a gyors csoportban, ràjòttùnk hogy koràn kell kigurulni ès akkor van esèly tiszta kòrre is.
Qpinak elszakadt ma a lànca a cèlegyenesben de nem esett el ès a lànc is meglett ugyhogy Golyoval magjavitottàk a làncot.
Mindenki baszott jol èrzi magàt,a boxban jol elvagyunk ès legfontossabb hogy esònek nyomàt sem làtjuk. Ma sem volt komoly esès ès valljuk be 180 rèsztvevònèl ez nem rosz eredmèny.
Szoval hiàba boldog mindenki, itt èn lehetek a legboldogabb, hogy egyetlen màsodpercre vagyok attol a Csabitol aki 1:56.35 ment idèn a Hungaroringen, De Tompi ès Adàm is 1:59 esek ès hozzàjuk csak tizedekre vagyok.
Megnèztem a tavalyi idòket, Csak Aqua ment 1:51-et itt, Berisz 53 at ment, szoval baszott elègedett vagyok.
Este mèg àtcserèltem Zsirt a leglassabb csoportbol a kòzepesbe, mert siker+ult feltornàznia magàt a 130. helyezèsre. Ezzel az idòve szegèny be sem fèr az ezres versenybe.
Karl Muggeridge egyèbkènt màr 1:38 at megy
Balog Csabi az 1:50 el is csak 50. a listàn, ès utàna jòvùnk szorosan Adàm, Tompi, Qpi meg jomagam vagyok a 61 ik.
Szoval mocskos sok villàmgyors olasz van itt.
ma kèszitettem videot is de sajnos nem làtszik a mùszerfal igy nem tudom bebizonyitani hogy a gyors jobbost 270 felett veszem ora szerint
ImageImagefekezzrovidebbet.blog.hu Image
Racer=Csak annyira menj lassan, hogy te légy a leggyorsabb!
User avatar
RB26DET
Posts: 2965
Joined: 2007.02.21. 21:04
Motorom: K7 600
Itt motorozok: Pálya
Location: Tát-Sárisáp

Re: 2009 oktober 30-31-november 1, MISANO

Post by RB26DET »

viking wrote:Az előbb kaptam egy sms-t:

"Új pb-k: Csabi 50,7
Ádám 51,0
én 51,8
Tompi 52,0
Qpi 54
Zsírt nem látjuk, mert csak az első 120 látszik a monitoron."
Alakul :smt023
Image
User avatar
viking
Site Admin
Posts: 42212
Joined: 2007.02.21. 09:31
Motorom: K4 volt, most K2
Itt motorozok: Ahol lehetőségem van
Location: Többnyire Budapest
Contact:

Re: 2009 oktober 30-31-november 1, MISANO

Post by viking »

Az előbb kaptam egy sms-t:

"Új pb-k: Csabi 50,7
Ádám 51,0
én 51,8
Tompi 52,0
Qpi 54
Zsírt nem látjuk, mert csak az első 120 látszik a monitoron."
"Motivation is everything. Everyone can improve themselves..."
"You never know how far you might have gotten, unless you try!" Michael John Mentzer
"Pain is temporary...Glory is forever!"
Locked

Return to “2009 szervezett pályanapok”