tervezgetés, közvéleménykutatás

Szervezett kül- és belföldi pályanapok.Gazda és moderátor:Félsvéd

Melyik kombináciot választanád legszivesebben

Poll ended at 2009.01.19. 21:05

9 napos Jerez-Almeria 990 € január 29-február 6
1
14%
4 napos Jerez 540 euro jan 29-február 1
4
57%
5 napos Almeria 499 euro, február 2-6
0
No votes
7 napos Cartagena-Almeria 770 euro február 9-15
2
29%
5 napos Cartagena 510 euro február 9-13
0
No votes
4 napos Almeria 450 euro február 12-15
0
No votes
 
Total votes: 7

User avatar
FélSvéd
Posts: 4700
Joined: 2007.02.23. 01:23
Motorom: GSXR1000K5,ZX10r &DucST4s
Itt motorozok: főleg Európa pályáin
Köridő(k): Hring2:00 Pring2:05 Misan1:48Mug2:08,Alm1:51
Location: holittholott
Contact:

Re: tervezgetés, közvéleménykutatás

Post by FélSvéd »

nylontacsko wrote:****,
Jerezbe mennyi lenne a szállítás? :wink:
Pont itt ülnek a Gabeszék nálam.
Tegnapelött cseréltem eszmét Golyoval, 80.000 nál nem több
ImageImagefekezzrovidebbet.blog.hu Image
Racer=Csak annyira menj lassan, hogy te légy a leggyorsabb!
User avatar
nylontacsko
Megélhetési síugró
Posts: 19654
Joined: 2007.02.20. 23:45
Motorom: Nincs. Nem is igen lesz többé.
Köridő(k): hring:2:09 | pring:2:16 l rijeka:1:49
Location: Győr

Re: tervezgetés, közvéleménykutatás

Post by nylontacsko »

****,
Jerezbe mennyi lenne a szállítás? :wink:
Pont itt ülnek a Gabeszék nálam.
poɹoʇıuoɯ ɐ bǝɯ psʇıpɹoɟ
User avatar
FélSvéd
Posts: 4700
Joined: 2007.02.23. 01:23
Motorom: GSXR1000K5,ZX10r &DucST4s
Itt motorozok: főleg Európa pályáin
Köridő(k): Hring2:00 Pring2:05 Misan1:48Mug2:08,Alm1:51
Location: holittholott
Contact:

Re: tervezgetés, közvéleménykutatás

Post by FélSvéd »

zsir wrote:szerintem a nep hangja es velemenye fontos igy en sved helyeben figyelembe vennem ezt ugy hogy spontan otlet es feliratozast kernek majd ebbol keszitenek szavazast (de lehet ezzel mar megtortent) utana persze a kinalattal egyztettnem a lehetoseget es kiirnammi van.
Az is igaz Sved, kevesen vannak akik ugy idoben mint lecsoban megengedhetik maguknak a tobbmint 4 napos randalirt, ezen tul is nehez megmagyarazni a kiadast, a sok eltavot a csaladnak es munkahelyen is (sok az irigy )
meg ozt bejon a megfontolom, talan csaladdal elkolteni ennyit megmagyarazhatobb, stb tb
ezt csak nekedi irom Sved, !
a masik ami neked kellene Sved az egy olyan reteg emeber aki nagyon elvan eresztve lecsoval de az mar mas ertek rendu ember es mas fajta lenne a viszony, igy ezek a szereny motorosok kozt a lent emlitett 4+ - 7 napos mocizasok nehezen jonnek ossze persze senki ne akadalyoza meg abban hogy pernert keres.
szep napot sok szerencset, Zssssssssssssssirrrrrrrrrrrrrrrrrr.
Tehát ne ilyen forumon toborozzak, hanem hirdessem luxus magazinokban és tegyek szorolapot luxusauto szalonokba
Lehet hogy ezzel itt irritálok?
De én egyszerü ember vagyok, egyesek szerint nagyonis.
ImageImagefekezzrovidebbet.blog.hu Image
Racer=Csak annyira menj lassan, hogy te légy a leggyorsabb!
zsir
Posts: 911
Joined: 2007.03.31. 13:58

Re: tervezgetés, közvéleménykutatás

Post by zsir »

szerintem a nep hangja es velemenye fontos igy en sved helyeben figyelembe vennem ezt ugy hogy spontan otlet es feliratozast kernek majd ebbol keszitenek szavazast (de lehet ezzel mar megtortent) utana persze a kinalattal egyztettnem a lehetoseget es kiirnammi van.
Az is igaz Sved, kevesen vannak akik ugy idoben mint lecsoban megengedhetik maguknak a tobbmint 4 napos randalirt, ezen tul is nehez megmagyarazni a kiadast, a sok eltavot a csaladnak es munkahelyen is (sok az irigy )
meg ozt bejon a megfontolom, talan csaladdal elkolteni ennyit megmagyarazhatobb, stb tb
ezt csak nekedi irom Sved, !
a masik ami neked kellene Sved az egy olyan reteg emeber aki nagyon elvan eresztve lecsoval de az mar mas ertek rendu ember es mas fajta lenne a viszony, igy ezek a szereny motorosok kozt a lent emlitett 4+ - 7 napos mocizasok nehezen jonnek ossze persze senki ne akadalyoza meg abban hogy pernert keres.
szep napot sok szerencset, Zssssssssssssssirrrrrrrrrrrrrrrrrr.
1-es 160, majd olaj vagy sóder tán "kijöttek eléd!!", jah és a végén a sóder + olaj a hibás ! TE NEM--AHHHH
User avatar
nylontacsko
Megélhetési síugró
Posts: 19654
Joined: 2007.02.20. 23:45
Motorom: Nincs. Nem is igen lesz többé.
Köridő(k): hring:2:09 | pring:2:16 l rijeka:1:49
Location: Győr

Re: tervezgetés, közvéleménykutatás

Post by nylontacsko »

Megkérdezted a véleményem.
Elmondtam.
Nem a régi érában élünk, ha jól sejtem.
A vélemény szabad.
Ez pedig az én véleményem.
Részemről ennyi...
poɹoʇıuoɯ ɐ bǝɯ psʇıpɹoɟ
User avatar
FélSvéd
Posts: 4700
Joined: 2007.02.23. 01:23
Motorom: GSXR1000K5,ZX10r &DucST4s
Itt motorozok: főleg Európa pályáin
Köridő(k): Hring2:00 Pring2:05 Misan1:48Mug2:08,Alm1:51
Location: holittholott
Contact:

Re: tervezgetés, közvéleménykutatás

Post by FélSvéd »

nylontacsko wrote:. még ha csak 50% is az esélye annak, hogy ázunk-fázunk-e 4 napig vagy olyan szerencsénk van, mint nekünk idén februárban.
Ezt vajon honnan a rákból veszed? Meg kéne nézned egy statisztikád és meglepödnél. èn 4 éve figyelem a téli Cartagenai pályabeszámolokat és olvasom a németek sokéves emlékezéseit. Egyértelmüen Cartagena a legbiztossab idöjáras a spanyol tengerpart környéken. De 50%????? Ehez tudod mi kellene hogy mindennap essen fél napig az esö. De szerintem 3 esönap sincs Cartagenába havonta ugyhogy rémhíreket ne terjeszd, nem akarok egyedül menni :)
ImageImagefekezzrovidebbet.blog.hu Image
Racer=Csak annyira menj lassan, hogy te légy a leggyorsabb!
User avatar
nylontacsko
Megélhetési síugró
Posts: 19654
Joined: 2007.02.20. 23:45
Motorom: Nincs. Nem is igen lesz többé.
Köridő(k): hring:2:09 | pring:2:16 l rijeka:1:49
Location: Győr

Re: tervezgetés, közvéleménykutatás

Post by nylontacsko »

Ugyan telefonon már elmondtam a véleményemet(****), de megteszem itt is... :wink:
Mindenki tudja, hogy mi jártunk Cartagenaban, és majd mindenki tudja, hogy szívesen vissza is mennénk oda.
De...
Elég komoly kockázat bevállalni, legkevesebb 500€-s áron, egy : majd meglátjuk mi lesz... pályázást
Vegyük figyelembe, hogy több ezer kilométert kell utazni. Nem mindegy, még ha csak 50% is az esélye annak, hogy ázunk-fázunk-e 4 napig vagy olyan szerencsénk van, mint nekünk idén februárban.
Én a magam részéről inkább azt mondom, hogy a környékbéli pályákat helyezem előnybe... mégiscsak más az, ha út oda vissza 500km! és legfeljebb megiszom a rossz időben egy rekesz Kozelt.
Nem beszélve arról, hogy nem kell egy valag autópálya díjjal és egyéb költséggel számolni.
Számolgattam az "úri murit" is, miszerint repülővel megyünk a pályára. Na az meg már egy hármas csoportnál sokkal többe jön ki mint ha olyan módon megy el bárki is mint ahogyan mi tettük.
Mindazok mellett mindenkinek bátran mondhatom, hogy akinek van kedve és ehhez lehetősége (szabi, pénz, stb.) az menjen csak... FélSvédGáborunk nem okoz kellemetlen meglepetést :wink:

u.i:
****.. sokakat kizársz így a szavazásból
:wink:
poɹoʇıuoɯ ɐ bǝɯ psʇıpɹoɟ
User avatar
aquabase
Posts: 1264
Joined: 2008.01.24. 19:50
Location: Kiskőrös GSX-R 1000

Re: tervezgetés, közvéleménykutatás

Post by aquabase »

Sziasztok!

Nekem a legvonzóbb, 4 nap Jerez... :oops:
Az indokok...
Nekem elég nehéz 8-10 napra elmennem, mivel szeretnék nyáron is motorozni, nyaralni, és arra is kell szabadság... :?
A másik dolog, hogy ismerem magam, és nekem bőven elég 4 nap motorozás...
Ha már fáradok akkor úgysem tudok eléggé koncentrálni, és aki ismer az tudja, hogy nem vagyok az az "elmotorozgatós" fajta...
Ebből következik,, hogy próbálok mindig gyorsabban menni, az meg fárasztó, és nem mellékesen anyagilag is xarabb, mivel jobban fogy minden...
A 7-8 nap motorozásra, tuti kell minimum 5 hátsó, és 2-3 első guma, meg 150 liter benya...
És akkor a többi járulékos költséget még nem is számoltam...
Persze most jön az, hogy hamár odarepülök a világ végére, akkor már motorozzak sokat, de higyjétek el, nekem 4 napra is megéri lerepülni, ami persze 6 nap mert egy nap oda egy nap vissza...
Természetesen ha nem a Jerez lesz a nyerő, akkor megpróbálok majd elmenni arra ami ki lesz választva, de tuti nem fogok 8-9 napot egyben lemotorozni...
Se kondim, se pénztárcám nincs hozzá, mivel jön a szezon, versenyek, arra is kell h maradjon zseton...
Röviden ennyi! :)
Azon a napon válik az ember igazán felnőtté, amelyiken először nevet magán tiszta szívből.
zsir
Posts: 911
Joined: 2007.03.31. 13:58

Re: tervezgetés, közvéleménykutatás

Post by zsir »

2009 szezon tervek: (sved ezzel szamolj kerlek)

- BRNO - 4 db
- Rijeka - 2 db
- Mugello - 1 db
- Hring Jura meg nem magyar szervezo - 2 db
- Uj Szlovak palya
- Meg meg lehet szervezhetnel nemetbe valami nem annyira messzi palyara
- Gixxer Kupa
- Gyongyosi Supermoto-zas
- Kakucs Supermoto-zas
- Ering - SuperMoto
1-es 160, majd olaj vagy sóder tán "kijöttek eléd!!", jah és a végén a sóder + olaj a hibás ! TE NEM--AHHHH
User avatar
FélSvéd
Posts: 4700
Joined: 2007.02.23. 01:23
Motorom: GSXR1000K5,ZX10r &DucST4s
Itt motorozok: főleg Európa pályáin
Köridő(k): Hring2:00 Pring2:05 Misan1:48Mug2:08,Alm1:51
Location: holittholott
Contact:

tervezgetés, közvéleménykutatás

Post by FélSvéd »

2009 Téli Spanyol pályázás

Érdemes volt nem elkapkodni, mert végülis sikerült egy szerencsés kombináciot találnom 2 pálya egymás után, és ebböl az egyik az a pálya lett amiért ez az egész titkolozás volt, vártam és bejött. Jerez és Almeria egy tökéletes kombinácio pályaedzésre télen.
Jerezröl nincs személyes tapasztalatom, de nagyon izgalmas vonalvezetés, oriási bukoterek, gondolom erröl a pályáról nagyon könnyü leirásokat és onboardot találni.
Almeria viszont már számomra ismerös pálya. Itt a bátorságod sokat fejlödik: Van 2 vak kanyar amit kénytelen vagy bemagolni és utána érzésre ráboritani a gépet. De a bátorságodat a hátsó hosszú egyenes is probára teszi ahol nehéz belöni nagy sebességröl a féktávot.
A pályák biztonságosak jol méretezett bukóterekkel, mentövel, orvossal.
Egyik pályán sincs hangkorlátozás!
Ha valaki ezekután azt hiszi hogy ide csak komoly pályarutinnal rendelkezök jöhetnek az téved. Mindkét szervezönél van csoport lassabbaknak is. Te aki eddig csak utcán használtad a sportgépedet, el sem tudod képzelni mennyit fejlödhetsz pár nap pályázás alatt, sokan pályán döbbennek rá hogy mennyire túlértékelték korábbi tudásukat. Nyugodtan jöhetsz a teljesen utcai gépeddel is. De hozz magaddal pályára alkalmas gumit!
Természetesen lehet külön is rendelni a pályákat, ha idö- vagy forráshiány miatt csak az egyik pályán szeretnél menni.

9 napos 990 euro
29. januar - 1. februar Jerez 4 pályanap és 2 - 6 februar Almeria 5 pályanap

Ha nincs ennyi idö vagy pénz akkor egyesével is választahatod az alábbi csomagokat:

4 napos 540 euro
29. januar - 1. Februar Jerez

5 napos 499 euro
2 - 6 februari Almeria

Természetesen van egy tartalék terv is :

7 pályanap 770 euro
9-11 februar Cartagena és 12-15 februar Almeria

ha ez a 7 nap sok lenne neked akkor egyesével az alábbi csomagok lennének választhatóak:

5 pályanap 510 euro
9-13 februari Cartagena

vagy

4 pályanap 450 euro
12-15 februar Almeria

Szeretném gyorsan a véleményeteket de elöre bocsájtom hogy ne hogy félreértsétek, nem jelentkezést kérek hanem véleményt. Ugyanis nem szervezem le mindkét tervezetet, hanem csak az egyiket, tehát azt kérem jelezzétek hogy melyik tetszik jobban de úgy hogy ne utáljátok meg a másik alternativát sem mert lehet hogy az lesz leszervezve ha arra van nagyobb érdeklödés. Nehéz ügy ez a demokrácia!!!
Tehát annak örülnék legjobban ha olyan válaszokat kapnék mindenkitöl hogy a Jerez-Almeria kombo tetszik, de eljövök akkor is ha Cartagena -Almeria kombo valosul meg

Ne felejtsétek el hogy egy ilyen utazás alkalmával nem a pályadij a sulyos tényezö, ezzel azt akarom mondani ha már ekkora utat megteszünk akkor érdemes minél többet élvezni hogy ugymondjam érdemes legyen a nagy utat megtenni

Nekem a Jerez-Almeria 9 napos a kedvencem de ha a másikat akarja a ngytöbbség akkor az lesz csak gyors válaszokat kérek
Ugysem csináltam még soha szavazást megprobálom, ugy állitottam be hogy több variáciora is szavazhass
****
ImageImagefekezzrovidebbet.blog.hu Image
Racer=Csak annyira menj lassan, hogy te légy a leggyorsabb!
Locked

Return to “2009 szervezett pályanapok”